پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
10:28:37 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگاه آب‌شیرین‌کن در روستاهای لرستان نصب می‌شود
دستگاه آب‌شیرین‌کن در روستاهای لرستان نصب می‌شود
مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: دستگاه آب‌شیرین‌کن در روستاهای استان نصب می‌شود. علیرضا کاکاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: برای سدهای آبسرده و ایوشان اعتبار اختصاص‌یافته است و مابقی در دست پیگیری هستند. وی تصریح کرد: حفر چاه در برنامه میان‌مدت است که برای عبور از بحران خشک‌سالی باید به سمت حفر چاه‌های آهکی […]

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: دستگاه آب‌شیرین‌کن در روستاهای استان نصب می‌شود.

علیرضا کاکاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: برای سدهای آبسرده و ایوشان اعتبار اختصاص‌یافته است و مابقی در دست پیگیری هستند.

وی تصریح کرد: حفر چاه در برنامه میان‌مدت است که برای عبور از بحران خشک‌سالی باید به سمت حفر چاه‌های آهکی رفت. در برخی از روستاها که با عدم کیفیت آب روبرو هستند دستگاه آب‌شیرین‌کن نصب می‌شود. در حال حاضر برای سه روستا نصب دستگاه آب‌شیرین‌کن نیاز بوده که برای هر دستگاه ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. این تعداد دستگاه آب‌شیرین‌کن در برنامه میان‌مدت پیش‌بینی‌شده است.

خبر جدید  واگذاری 54 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان بابیان اینکه در برنامه کوتاه‌مدت لایه روبی چاه‌ها و قنوات انجام خواهد شد، افزود: سال گذشته ۲۰۰روستا با تانکر آب‌رسانی می‌شدند.

کاکاوند اظهار کرد: امسال این تعداد به ۱۳ روستا رسید که با وضعیت بارندگی پیش‌بینی می‌شود سال آینده تعداد آنها افزایش یابد و باید ماشین‌آلات و دستگاه‌ها سرپا نگه‌داشته شوند.
انتهای پیام

خبر جدید  تحصیل ۷ هزار دانش‌آموز لرستانی در قالب آموزش از راه دورداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب