چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
21:20:15 - چهارشنبه 24 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دغدغه‌های زیست‌محیطی از رویکردهای مهم شهرداری است
دغدغه‌های زیست‌محیطی از رویکردهای مهم شهرداری است
شهردار پلدختر گفت: دغدغه‌های زیست‌محیطی از رویکردهای مهم شهرداری است. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، صمد چراغی‌پور در نشست با احیاگران طبیعت و رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر اظهار داشت: مسائل زیست‌محیطی یکی از دغدغه‌ها و رویکردهای مهم شهرداری پلدختر است که برای این مهم برنامه‌ریزی‌های مدون و جامعی در دستور کار قرار دارد. […]

شهردار پلدختر گفت: دغدغه‌های زیست‌محیطی از رویکردهای مهم شهرداری است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، صمد چراغی‌پور در نشست با احیاگران طبیعت و رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر اظهار داشت: مسائل زیست‌محیطی یکی از دغدغه‌ها و رویکردهای مهم شهرداری پلدختر است که برای این مهم برنامه‌ریزی‌های مدون و جامعی در دستور کار قرار دارد.

خبر جدید  آلودگی هوای پلدختر به ۱۰۰ برابر حد مجاز رسید

شهردار پلدختر حفاظت از محیط زیست را موضوعی مردمی دانست و افزود: با توجه وسعت فعالیت‌های محیط‌زیست در حوزه‌های مختلف حفاظت و صیانت از آن وظیفه‌ای همگانی و حائز اهمیت است که نیاز به فرهنگ‌سازی بیشتری دارد.

وی تصریح کرد: صیانت و نگهداری از محیط زیست تنها وظیفه یک اداره نیست بلکه ارتقا این امر و بهبود شاخص‌های زیست‌محیطی نیازمندی همکاری و هماهنگی سایر ادارات است.

خبر جدید  برگزاری کارگاه آموزش فقه بازار با رویکرد عمومی در الیگودرزداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب