یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
10:24:27 - یکشنبه 17 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دفاع مقدس؛ رویشی از فرهنگ عاشورایی/جلوگیری از فراموش شدن دفاع مقدس
دفاع مقدس؛ رویشی از فرهنگ عاشورایی/جلوگیری از فراموش شدن دفاع مقدس
گروه فرهنگی: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان این‌که دفاع مقدس رویشی از فرهنگ عاشورایی است، گفت: تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر سه کارکرد جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن، تحریف و انحراف و همچنین انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جامعه است که دانشگاه می‌تواند […]

گروه فرهنگی: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان این‌که دفاع مقدس رویشی از فرهنگ عاشورایی است، گفت: تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر سه کارکرد جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن، تحریف و انحراف و همچنین انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جامعه است که دانشگاه می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.

خبر جدید  دستگیری ۴ گروه متخلف زیست‌محیطی در شهرستان سلسله

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حجت‌الله ناصرپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان شنبه، ۲۵ آذر در دیدار با رئیس دانشگاه لرستان، گفت: فرهنگ دفاعی کشور با تلاش و ایثارگری همه آحاد مردم پیش می‌رود و متعلق به هیچ جناح خاصی نیست.
وی تاکیدکرد: دفاع مقدس رویشی است از فرهنگ عاشورایی و این فرهنگ همان فرهنگ قرآنی است و ما امروز میراث‌دار یک «فرهنگ متعالیه» هستیم.
ناصرپور افزود: تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر سه کارکرد جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن، تحریف و انحراف و همچنین انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جامعه است که دانشگاه می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان ادامه داد: در دولت اسلامی طبیعتاً انتقال مفاهیم ارزشی هشت سال دفاع مقدس که باعث پیروزی در عرصه‌های مختلف بین‌المللی شد موضوعی بسیار مهم به‌شمار می‌رود که باید در صحت و سلامت این انتقال صورت گیرد.

خبر جدید  تیم جهادی موسسه تامین درمان بسیجیان به منطقه محروم "گل سفید" خرم آباد اعزام شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب