سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
10:24:27 - یکشنبه 17 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دفاع مقدس؛ رویشی از فرهنگ عاشورایی/جلوگیری از فراموش شدن دفاع مقدس
دفاع مقدس؛ رویشی از فرهنگ عاشورایی/جلوگیری از فراموش شدن دفاع مقدس
گروه فرهنگی: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان این‌که دفاع مقدس رویشی از فرهنگ عاشورایی است، گفت: تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر سه کارکرد جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن، تحریف و انحراف و همچنین انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جامعه است که دانشگاه می‌تواند […]

گروه فرهنگی: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان این‌که دفاع مقدس رویشی از فرهنگ عاشورایی است، گفت: تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر سه کارکرد جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن، تحریف و انحراف و همچنین انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جامعه است که دانشگاه می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.

خبر جدید  رویدادهای خبری دوشنبه 28 اسفند ماه مرکز لرستان

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حجت‌الله ناصرپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان شنبه، ۲۵ آذر در دیدار با رئیس دانشگاه لرستان، گفت: فرهنگ دفاعی کشور با تلاش و ایثارگری همه آحاد مردم پیش می‌رود و متعلق به هیچ جناح خاصی نیست.
وی تاکیدکرد: دفاع مقدس رویشی است از فرهنگ عاشورایی و این فرهنگ همان فرهنگ قرآنی است و ما امروز میراث‌دار یک «فرهنگ متعالیه» هستیم.
ناصرپور افزود: تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر سه کارکرد جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن، تحریف و انحراف و همچنین انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جامعه است که دانشگاه می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان ادامه داد: در دولت اسلامی طبیعتاً انتقال مفاهیم ارزشی هشت سال دفاع مقدس که باعث پیروزی در عرصه‌های مختلف بین‌المللی شد موضوعی بسیار مهم به‌شمار می‌رود که باید در صحت و سلامت این انتقال صورت گیرد.

خبر جدید  رویدادهای خبری دوشنبه 28 خرداد ماه مرکز لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد