چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
13:48:05 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دهه فجر فرصتی برای آگاهی بخشی/راه انقلاب توسط نسل جوان تداوم یابد
دهه فجر فرصتی برای آگاهی بخشی/راه انقلاب توسط نسل جوان تداوم یابد
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در مراسم نمادین زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد انقلاب اسلامی ایران را، قیام بصیرانه ملت برشمرد و اظهار داشت: راه شهدا باید توسط نسل چهارم انقلاب تداوم پیدا کند. هدف امام خمینی (ره) دعوت به اسلام و مبارزه با طاغوت بود وی ادامه داد: […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در مراسم نمادین زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد انقلاب اسلامی ایران را، قیام بصیرانه ملت برشمرد و اظهار داشت: راه شهدا باید توسط نسل چهارم انقلاب تداوم پیدا کند.

هدف امام خمینی (ره) دعوت به اسلام و مبارزه با طاغوت بود

وی ادامه داد: دهه فجر فرصت مناسبی برای آگاهی بخشی و بصیرت افزایی است و در سایه انقلاب اسلامی نسل جوان از آگاهی و بصیرت بسیار بالایی برخوردار شده است.

آیت‌الله میرعمادی تأکید کرد: اولین هدف مردم از انقلاب خارج شدن اسلام از مظلومیت بود تا بتوان شاهد پیاده شدن احکام این دین مبین بود.

وی عنوان کرد: معیار دوم انقلاب اسلامی ولایت‌فقیه است، چراکه مردم خواهان این بودند که در رأس حکومت یک انسان عادل، اسلام‌شناس و فقیه دانا باشد تا از انقلاب و نهضت دفاع کرده و از انحراف آن جلوگیری کند.

خبر جدید  بهره‌برداری یک قطعه از کریدور غرب به جنوب در لرستان

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: اصل ولایت‌فقیه یکی از اصول مترقی است که در قانون اساسی آمده و مردم به دنبال حاکم کردن ولایت‌فقیه بودند.

آیت‌الله میرعمادی ادامه داد: یکی از معیارهای انقلاب اسلامی، مسئله حق و عدالت بوده و مردم برای برچیدن ظلم و فساد انقلاب کردند و حتی این مسئله هدف پیامبران الهی است و هدف امام خمینی (ره) دعوت به اسلام و مبارزه با طاغوت بود.

نسل چهارم انقلاب با آگاهی راه انقلاب را ادامه دهند

وی در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، قیام بصیرانه ملت بوده است، افزود: یکی از اهداف دیگر انقلاب، استقرار استقلال بوده و دلیل اصلی پابرجا ماندن این انقلاب وجود همین اهداف است.

خبر جدید  نبود پزشکان با تجربه در شهرستان دورود

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: دانش آموزان اکنون در یک فضای آزاد و مستقل در حال آموزش دیدن هستند و این قشر سازنده آینده کشور هستند.

آیت‌الله میرعمادی در ادامه با تبیین راهکارهای موفقیت دانش آموزان، افزود: آنچه باعث موفقیت و پیروزی دانش آموزان می‌شود، همت بلند برای آینده درخشان و مسئله خودباوری است، چراکه خداوند انسان را خلاق، مبتکر و توانمند آفریده و می‌توان باهمت بلند و استعدادهای درخشان آینده کشور را رقم زد.

وی عنوان کرد: تلاش و کوشش رمز موفقیت است و یکی دیگر از معیارهای انقلاب اسلامی، ارزش‌های انقلابی همچون حجاب بوده چراکه این ارزش مانع برای نفوذ و سلطه دیگران است و به‌عنوان نماد غیرت، عفت و پاک‌دامنی به شمار می‌رود.

خبر جدید  پروژه آزادراه خرم‌آباد- اراک تا محدوده بروجرد افتتاح می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد ادامه داد: امروز این انقلاب را باید خوب شناخت و با بصیرت، هوشیاری و دقت بر چرایی انقلاب تفکر و دستاوردهای آن را حفظ کرد.

آیت‌الله میرعمادی عنوان کرد: تأکید مقام معظم رهبری بر توجه به نسل جوان بوده و ایشان عنایت خاصی به آن‌ها دارند چراکه جوان خوب فهمیده و عمل می‌کند و امروز نسل چهارم انقلاب با آگاهی و بصیرت بیشتر راه انقلاب و شهدا را ادامه می‌دهند.

وی اظهار داشت: آموزش‌وپرورش به‌عنوان آینده‌سازان این کشور مشغول به خدمت بوده و هر مسئولی که در کشور نقش‌آفرینی می‌کند از این دریچه و محیط برخاسته و نقش تعالی در جامعه توسط معلمان و دانش آموزان ایفا می‌شود

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب