پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
20:49:05 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار دانش‌آموزان خرم‌آبادی با شهید زنده لرستانی
دیدار دانش‌آموزان خرم‌آبادی با شهید زنده لرستانی
گروه اجتماعی: جمعی از دانش‌‍آموزان خرم‌آبادی شنبه، ۲۱ بهمن با حضور در منزل شهید زنده لرستان از مقام شامخ جانبازان تجلیل کردند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در آستانه یوم‌الله ۲۲ بهمن، جمعی از معلمان و دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه نمونه دولتی بهشت آیین ناحیه یک خرم‌آباد شنبه، ۲۱ بهمن به همراه فرزند این […]

گروه اجتماعی: جمعی از دانش‌‍آموزان خرم‌آبادی شنبه، ۲۱ بهمن با حضور در منزل شهید زنده لرستان از مقام شامخ جانبازان تجلیل کردند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در آستانه یوم‌الله ۲۲ بهمن، جمعی از معلمان و دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه نمونه دولتی بهشت آیین ناحیه یک خرم‌آباد شنبه، ۲۱ بهمن به همراه فرزند این جانباز سرفراز سیده زهرا موسوی از پایمردی و رشادت شهید زنده لرستان سید نور خدا موسوی تجلیل کردند.
این دانش‌آموزان هدف از این دیدار را قدرشناسی از پایمردی، رشادت و فداکاری این جانباز سرافراز اعلام کرده و تاکید کردند: نسل چهارم انقلاب عزت، اقتدار و امنیت امروز کشور را مرهون مجاهدت و فداکاری شهدا، ایثارگران و جانبازانی می‌دانند که از هستی خود گذشتند تا آرامش و امنیت رابه دیگران هدیه کنند.
این دانش آموزان در کنار بستر این جانبازان عزیز با هم عهد بستند تا با درس خواندن و فتح قله‌های علمی در تداوم آرمان‌های شهدا و جانبازان پیشگام و پیشتاز باشند.
در پایان این دیدار، فرهنگیان و دانش‌آموزان این دبیرستان هم از فداکاری و ایثار همسر این جانباز سرافرازو فرزندانش تجلیل کردند.

خبر جدید  افزایش ۶۰ درصدی زکات جمع‌آوری شده در بروجردداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب