پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
18:00:00 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدگاه نماینده مردم بروجرد درباره تصویب کنوانسیون پالرمو
دیدگاه نماینده مردم بروجرد درباره تصویب کنوانسیون پالرمو
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب کنوانسیون پالرمو خودتحریمی است. به گزارش ایسنا، عباس گودرزی در سخنرانی خود در مسجد فاطمه‎زهرا(س) شهرک اندیشه بروجرد پیرامون تصویب کنوانسیون پالرمو در مجلس ابراز عقیده کرد: آن‌ها می‎خواهند با این پیمان‎هایی که امضا می‎کنند جلوی توان دفاعی و کنش‎های منطقه‎ای ما را بگیرند […]

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب کنوانسیون پالرمو خودتحریمی است.

به گزارش ایسنا، عباس گودرزی در سخنرانی خود در مسجد فاطمه‎زهرا(س) شهرک اندیشه بروجرد پیرامون تصویب کنوانسیون پالرمو در مجلس ابراز عقیده کرد: آن‌ها می‎خواهند با این پیمان‎هایی که امضا می‎کنند جلوی توان دفاعی و کنش‎های منطقه‎ای ما را بگیرند و محدود کنند که متاسفانه مجلس هم به این موضوع رای داد.

وی با بیان این‌که «این‌ها همه شعبه‎هایی از FATF بود»، افزود: در آینده با همین بحث مبارزه با جرائم سازمان یافته که متاسفانه مجلس رای داد و تصویب به خودتحریمی مبتلا می‎شویم.

خبر جدید  سد آبسرده 37 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

وی ادامه داد: این‌ها می‎گویند هر کشوری که مبارزه با جرائم سازمان یافته من‎جمله تروریست، مواد مخدر و… را حمایت کند باید خود متخلفان را تحویل بدهد و جالب این است که قبل از این‌که این طرح را در مجلس مطرح کنند آمریکا حزب الله را متهم به می‎کند که از راه ترانزیت مواد مخدر هزینه‎های مقاومت و حزب الله را به دست می‎آورد.

خبر جدید  تعزیه خوانی شهادت حضرت رقیه (س) در اهواز

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «حزب الله را متهم به معامله و فرش مواد مخدر کرده و جلوتر آش را می‎پزد» گفت: سپس مصوبه را از ما می‎گیرد و می‎گوید شما دارید پیمانی که خود امضا کرده‎اید را نقض می‎کنید.

وی با بیان این اعتقاد که «خود تحریمی یعنی خودمان دستان‌مان را ببندیم»، بیان کرد: بعد فلان مقام مسئول می‎آید و می‎گوید ما حق تحفظ داریم؛ کدام حق تحفظ؟ مگر وقتی معاهده بین‎المللی را امضا کردی دیگر حرف تو را می‎پذیرند؟ اساسنامه اصول و چارچوب دارد که متاسفانه مطرح شد و علی رغم این‌که مجموعه‌ای از همفکران ما تلاش کردند اما در مجلس رای آورد.

خبر جدید  بیش از ۶۰۰۰ خانوار در لرستان اسکان یافتند

وی گفت: آن‌ها می‎خواهند توان دفاعی ما را بگیرند و فعالیت‎مان را در منطقه محدود کنند و در قانون طبیعت کشتن ضعیف امری طبیعی است و هر قوی اول ضعیف گشت و سپس مرد.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب