پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹
14:33:20 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دانشگاه لرستان: استیضاح وزیر علوم به نفع آموزش عالی کشور نیست
رئیس دانشگاه لرستان:  استیضاح وزیر علوم به نفع آموزش عالی کشور نیست
رئیس دانشگاه لرستان گفت: استیضاح وزیر علوم به نفع آموزش عالی کشور نیست و باعث توقف روند رو به رشد توسعه کیفی دانشگاه‌ها می‌شود.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: استیضاح وزیر علوم به نفع آموزش عالی کشور نیست و باعث توقف روند رو به رشد توسعه کیفی دانشگاه‌ها می‌شود.  
به گزارش ایسنا منطقه لرستان،دکتر خسرو عزیزی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دکتر غلامی وزیر علوم، به مدت چهار سال رئیس کمیسیون دائمی هئیت امنای دانشگاه لرستان بوده‌اند و همیشه براساس دو ویژگی کارآمدی و تسلط بر قوانین بالادستی وزارت علوم، و شخصبت متدین، آرام و صبور، امور را مدیریت می‌کرد.
وی تصریح کرد: البته استیضاح، حق طبیعی و قانونی نمایندگان مجلس است اما توقع داریم آنان، با نظرخواهی از رؤسای دانشگاه‌های کشور، موضوعات را براساس تعامل و همکاری، پیش ببرند.
رئیس دانشگاه لرستان افزود: دکتر غلامی، بیش از یک سال است که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است و در این مدت، فضای خوبی برای رشد و شکوفایی علمی دانشگاه‌های کشور، همراه با نشاط و آرامش، فراهم کرده است.  
وی تأکید کرد: استیضاح وزیر علوم، به نفع رشد و تعالی آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌های کشور نیست. 
عزیزی بیان کرد: ثبات مدیریتی از ویژگی‌های موفقیت در مدیریت است و باتوجه به اینکه دکتر غلامی، فردی دلسوز، کارآمد و بی‌حاشیه‌ هستند،استیضاح وی به هیچ عنوان به نفع نظام دانشگاهی نیست.
وی خاطرنشان کرد: رویکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در رأس آن، دکتر غلامی، توجه به کیفی‌سازی نظام آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌های کشور بوده که دقیقاً این مهم، در راستای منویات مقام معظم رهبری است.  
رئیس دانشگاه لرستان یادآور شد: در همین مدت، شاهد روند رو به رشد تولید علم در سطح ملی و بین‌المللی بوده ایم.
عزیزی، با بیان اینکه در حال حاضر، فضای دانشگاه‌های کشور، فضایی آرام، پرنشاط و بی‌حاشیه همراه تضارب افکار است، تاکید کرد: این وضعیت، برآیند مدیریت کارآمد دکتر غلامی است.
انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.isna.ir

خبر جدید  رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان: در کالاهای اساسی دو برابر مازاد تولید داریمداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد