یکشنبه, ۱۱ آبان , ۱۳۹۹
12:36:41 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس فدراسیون کوهنوردی: دربازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مدال کسب می‌کنیم
رئیس فدراسیون کوهنوردی: دربازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مدال کسب می‌کنیم
رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی مدعی شد: دربازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مدال کسب می‌کنیم. به گزارش ایسنا، رضا زارعی در جمع خبرنگاران در لرستان اظهار کرد: در اسفندماه مسابقات دو کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور در خرم‌آباد برگزار خواهد شد. سال آینده هم به‌ احتمال‌ زیاد خرم‌آباد میزبان رقابت‌های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور خواهد بود. وی […]

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی مدعی شد: دربازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مدال کسب می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، رضا زارعی در جمع خبرنگاران در لرستان اظهار کرد: در اسفندماه مسابقات دو کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور در خرم‌آباد برگزار خواهد شد. سال آینده هم به‌ احتمال‌ زیاد خرم‌آباد میزبان رقابت‌های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور خواهد بود.

وی اضافه کرد: امسال بالغ‌بر ۱۸۰ میلیون تومان برای سالن سنگ‌نوردی خرم‌آباد هزینه کرده‌ایم و سال آینده این رقابت‌ها به‌عنوان نخستین مسابقه مهم در این سالن برگزار می‌شود.

خبر جدید  ۱۱ درصد از جمعیت استان ایلام را عشایر تشکیل می دهد

زارعی در پاسخ به پرسشی که کوهنوردان حادثه اشترانکوه بیمه بودند؟ گفت: تمام کوهنوردان خراسانی از طرف باشگاه بیمه بوده‌اند و در حال مجاب کردن بیمه‌گذار برای پرداخت بیمه هستیم.

وی یادآور شد: جلسات کارشناسی در فدراسیون برگزار و نتایج مقدماتی اخذشده است، مرحوم جوکار از لرستان (راهنمای گروه) فقط بیمه ورزشی بوده اما اینکه تیم خراسان رضوی ایشان را بیمه کرده یا نه مطمئن نیستم!

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در پاسخ به پرسش ایسنا که تیم ایران توانایی کسب مدال دربازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ را دارد؟ گفت: قاطعانه می‌گویم می‌توانیم در جاکارتا مدال بگیریم، با توجه به اینکه ICC (فدراسیون آسیایی سنگ‌نوردی) رشته‌های حاضر در جاکارتا را اعلام کرد و هرچند اندونزی جزو سه قدرت برتر دنیا در سنگ‌نوردی سرعت بوده و گرفتن مدال بسیار سخت است اما این دلیل نمی‌شود که کوتاه بیاییم، چراکه شانس و شایستگی کسب مدال داریم و برای آن تلاش می‌کنیم اما در المپیک ۲۰۲۰ سهمیه گرفتن و کسب مدال بسیار سخت است.

خبر جدید  زیربنای فکری جامعه علم ریاضی است/ نیاز کشور به دانشمندان خلاق

وی در ادامه یادآور شد: اعتبارات فدراسیون در سال جاری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد ریال بوده که در حوزه همگانی بوده‌ و امیدواریم با توجه به اینکه سال ۹۷ در حوزه قهرمانی هستیم، بودجه ارتقاء پیدا کند.

زارعی درباره اینکه از فعالیت فدراسیون در حوزه قهرمانی راضی است یا همگانی، بیان کرد: فدراسیون‌های برتر در حوزه قهرمانی حضور دارند و ما دیده نمی‌شویم اما در حوزه همگانی بهتر می‌توانستیم کارکنیم و دیده شویم.

خبر جدید  سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد