یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
9:57:40 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی ۲۲ بهمن پیامی برای انسجام داخلی و اعلام حمایت از نظام
راهپیمایی ۲۲ بهمن پیامی برای انسجام داخلی و اعلام حمایت از نظام
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در سخنانی بابیان اینکه همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تماشایی است اظهار داشت: خوشبختانه در دقایق اولیه شروع راهپیمایی حضور مردم پرشور است. وی با تأکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی تماشایی خواهد بود گفت: مردم بار […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در سخنانی بابیان اینکه همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تماشایی است اظهار داشت: خوشبختانه در دقایق اولیه شروع راهپیمایی حضور مردم پرشور است.

وی با تأکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی تماشایی خواهد بود گفت: مردم بار دیگر خواهند آمد و وفاداری خود را با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام(ره) و مکتب اسلام اعلام خواهند کرد.

خبر جدید  شادی و نشاط؛ یکی‌از نیازهای همه جوامع/لزوم نهادینه کردن سلامت در وجود فرزندان

استاندار لرستان تأکید کرد: این حضور، حضور محکمی است و هم پیامی برای انسجام داخلی است و اینکه ملت با همه سلیقه‌ها باهم هستند و در منافع ملی متحد عمل می‌کنند و هم پیام برای کسانی است که می‌خواهند از بیرون کشور را تهدید کنند که ملت همچنان طرفدار نظام و پشت سر نظام است.

خبر جدید  رویدادهای خبری پنجشنبه 6 اردیبشهت ماه مرکز لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب