یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
9:16:57 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهیابی ۵۵ هزار دانش‌آموز لرستانی به مرحله شهرستانی و منطقه‌ای مسابقات قرآن
راهیابی ۵۵ هزار دانش‌آموز لرستانی به مرحله شهرستانی و منطقه‌ای مسابقات قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از راهیابی ۵۵ هزار دانش‌آموز به مرحله شهرستانی و منطقه‌ای مسابقات قرآن خبر داد و گفت: ۲۶۰۰ دانش‌آموز و فرهنگی به مرحله استانی این مسابقات، راه پیدا می‌کنند.  به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان یک‌شنبه، ۱۵ بهمن در جریان […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از راهیابی ۵۵ هزار دانش‌آموز به مرحله شهرستانی و منطقه‌ای مسابقات قرآن خبر داد و گفت: ۲۶۰۰ دانش‌آموز و فرهنگی به مرحله استانی این مسابقات، راه پیدا می‌کنند.

 به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان یک‌شنبه، ۱۵ بهمن در جریان بازدید از روند برگزاری مسابقات مرحله شهرستانی قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان خر‌م‌آباد، گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات طی ماه جاری آغاز شده است این در حالی‌است که اختتامیه مرحله استانی این مسابقات سال آینده برگزار خواهد شد.
وی از راهیابی ۵۵ هزار دانش‌آموز به مرحله شهرستانی و منطقه‌ای خبر داد و گفت: دو هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز و ۱۰۰ فرهنگی به مرحله استانی مسابقات که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد، راه پیدا می‌کنند.
دریکوند تصریح کرد : ۶۹ نفر از دانش‌آموزان برگزیده مرحله استانی و ۸ فرهنگی به مرجله کشوری این مسابقات راه پیدا می‌کنند، این در حالی‌است که مرحله کشوری این مسابقات تابستان سال آینده برگزار خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان توجه به مبانی دینی و اعتقادی را از راهبردهای دستگاه تعلیم و تربیت برشمرد و گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نقشه راه و کتاب قانون دستگاه تعلیم و تربیت برای دستیابی به اهداف کلان و تربیت دانش‌آموزان خودباور و خداباور است.
اسدالله عباس‌زاده، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد نیز در این بازدید، گفت: در مرحله آموزشگاهی این مسابقات بیش‌از ۱۲هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در رشته‌های ۱۴گانه پسران و ۱۲گانه دختران شرکت کردند که از این تعداد دو هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز برای رقابت در مرحله شهرستانی برگزیده شدند.
وی افزود: نفرات اول تا سوم این مسابقات به تفکیک رشته، پایه و جنسیت انتخاب و به مرحله استانی راه خواهند یافت.

خبر جدید  برگزاری سوگواره شعر در ۸ موکب عراقی توسط شاعران ایران و عراق

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب