سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
15:28:05 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه لرستان در حوزه حقوق شهروندی از میانگین کشوری بالاتر است
رتبه لرستان در حوزه حقوق شهروندی از میانگین کشوری بالاتر است
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم ولی زاده ظهر سه شنبه در شورای اداری لرستان با اشاره به اینکه منشور حقوق شهروندی در آذرماه سال گذشته رونمایی شد و امسال نیز جلسه آن با حضور رئیس جمهور تشکیل شد، اظهار داشت: این منشور برگرفته از قانون اساسی، تفکر دولت و منویات رهبر معظم انقلاب ست. وی […]

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم ولی زاده ظهر سه شنبه در شورای اداری لرستان با اشاره به اینکه منشور حقوق شهروندی در آذرماه سال گذشته رونمایی شد و امسال نیز جلسه آن با حضور رئیس جمهور تشکیل شد، اظهار داشت: این منشور برگرفته از قانون اساسی، تفکر دولت و منویات رهبر معظم انقلاب ست.

وی با بیان اینکه در استان هم ستادهای منشور حقوق شهروندی ایجاد شده است، تصریح کرد: کیفی سازی جلسات، بومی کردن شاخص های حقوق شهروندی، برگزاری دوره های فرهنگی و آموزشی، استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و … از جمله وظایف و اقدامات این ستادها است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه ستاد حقوق شهروندی در استانداری و دستگاه های اجرایی لرستان ایجاد شده است، افزود: افزایش نظارت بر عملکرد دستگاه ها در حوزه حقوق شهروندی از وظایف این ستادها است.

ولی زاده خاطرنشان کرد: رتبه لرستان از نظر عملکرد مدیران استان در حوزه حقوق شهروندی از میانگین کشوری بالاتر است.

خبر جدید  اجرای طرح جداسازی آب شرب از فضاهای سبز در ۲۱ شهر استانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب