جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹
13:15:17 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسانه ها نقش بسزایی در امیدبخشی به جامعه دارند
رسانه ها نقش بسزایی در امیدبخشی به جامعه دارند
خرم آباد – ایرنا – فرماندار پلدخترگفت: رسانه های جمعی با انعکاس دستاوردهای دولت و نظام نقش بسزایی در امید بخشی به جامعه و خنثی کردن توطئه های دشمن دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نعمت الله دستیاری روز یکشنبه درنشست با اصحاب رسانه شهرستان پلدختر اظهار داشت: رسانه ها با ارتباط و تعامل با مسوولان می توانند دستاوردها و خدمات صادقانه دولت را به مردم انعکاس دهند که این امر در مردم ایجاد امید و نشاط می کند.
وی افزود: در این برهه از زمان که دشمن به گفته خود سخت ترین و بی سابقه ترین تحریم ها را علیه ملت ایران تحمیل کرده خبرنگاران می توانند به سهم خود در مبارزه با این تحریم ها و ایجاد امید در بین مردم نقش آفرینی کنند.
فرماندار پلدخترگفت: مطبوعات و رسانه ابزار دموکراسی محسوب می شوند که در جامعه ما تقوای رسانه ای می تواند در سایه همدلی ، اتحاد ، انسجام ، دلسوزی و یکصدایی در جهت تحقق بخشیدن به اهداف انقلاب و ارتقا ارزش ها نقش موثری داشته باشند.
وی افزود: رسانه ها می توانند نیازها و مشکلات پیش روی جامعه و مردم را با توجه به هجمه های اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی دشمنان تبیین کنند و قبل از این که رسانه های بیگانه به آن دامن بزنند برای مردم واقعیات را روشنگری کنند.
دستیاری انتقاد منصفانه را در جهت کمک به توسعه شهرستان دانست و خاطر نشان کرد:رسانه ها نمایندگان افکار عمومی جامعه هستند که می توانند از طریق نقد سازنده خطاها را در حوزه اجرا شناسایی و از این طریق با مسوولان همکاری و همراهی داشته باشند.
وی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون دشمن به روش های مختلف در صدد اخلال در روند انقلاب ، دلسرد کردن مردم و در نهایت براندازی آن بوده اما به لطف خدا و به پشتوانه مردم کاری از پیش نبرده و اکنون با گذشت ۴۰ سال در این شرایط سخت تنها اتحاد و همدلی رمز پیروزی و گذر از این پیچ تاریخی است.
فرماندار پلدختر پررنگترین نقش رسانه را در این شرایط ایجاد امید در مردم دانست و گفت: نظام ما مردمی است و در سایه ارزش ها و فرهنگ دینی حرکت می کند و دشمن نمی تواند کاری از پیش ببرد و امیددادن به مردم از ابتدای انقلاب یکی از مسایل مهمی بوده که امام راحل نیز برآن تاکید داشتند.
۷۲۷۲/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد