یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:16:26 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رضایت ۹۰ درصدی مخاطبان از برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان
رضایت ۹۰ درصدی مخاطبان از برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، محمد بازوند در مراسم آغاز ۲۴ ساعته شدن برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان و افتتاح ۱۰۰ پروژه فنی در این حوزه در سخنانی با اشاره به پخش ۱۸ کانال تلویزیونی و ۱۹ کانال رادیویی در لرستان اظهار داشت: در حال حاضر میزان پوشش سامانه دیجیتال در لرستان ۹۳.۸ درصد است. خبر جدید  […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بازوند در مراسم آغاز ۲۴ ساعته شدن برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان و افتتاح ۱۰۰ پروژه فنی در این حوزه در سخنانی با اشاره به پخش ۱۸ کانال تلویزیونی و ۱۹ کانال رادیویی در لرستان اظهار داشت: در حال حاضر میزان پوشش سامانه دیجیتال در لرستان ۹۳.۸ درصد است.

خبر جدید  زائران به هشدارهای مرزبانان در پایانه های شلمچه و چذابه توجه کنند

وی از برنامه‌ریزی برای تحت پوشش قرار دادن سایر مناطق استان در این زمینه خبر داد و گفت: در حال حاضر ۶۸ ایستگاه سامانه دیجیتال در لرستان فعال است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان با اشاره به نظرسنجی صورت گرفته در رابطه با عملکرد صداوسیمای مرکز لرستان در بین مردم عنوان کرد: بر اساس آخرین نظرسنجی صورت گرفته بخش صدای لرستان ۳۹ درصد مخاطب و تلویزیون ۷۵ درصد مخاطب دارد.

خبر جدید  فعالیت ۳۹۸ کانون فرهنگی مساجد/ بانک اطلاعات نخبگان تدوین می‌شود

بازوند تأکید کرد: میزان رضایت مردم از برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان ۹۰ درصد بوده است و میزان رضایت مخاطبان از بخش خبر صداوسیمای مرکز لرستان نیز ۹۰ درصد بوده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب