یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
10:11:02 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رفتار و کردار علوی در جامعه نهادینه شود
رفتار و کردار علوی در جامعه نهادینه شود
گروه فرهنگی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با تاکید بر این‌که باید رفتار و کردار علوی را در جامعه نهادینه کنیم، اظهارکرد: انتظار می‌رود تا چکیده مقالاتنهمین دوره همایش بین‌المللی «سیره علوی» در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد و راهکارهای عملیاتی و کاربردی کردن نتایج این پژوهش‌ها در مدارس بررسی شود. به گزارش خبرگزاری […]

گروه فرهنگی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با تاکید بر این‌که باید رفتار و کردار علوی را در جامعه نهادینه کنیم، اظهارکرد: انتظار می‌رود تا چکیده مقالاتنهمین دوره همایش بین‌المللی «سیره علوی» در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد و راهکارهای عملیاتی و کاربردی کردن نتایج این پژوهش‌ها در مدارس بررسی شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان یک‎شنبه، ۱۵ بهمن در جلسه هماهنگی برگزاری نهمین دوره همایش ملی «سیره علوی» که قرار است ۲۹ بهمن‌ماه جاری به میزبانی جهاددانشگاهی لرستان به‌صورت بین‌المللی برگزار شود، اخلاق‌مداری، عدالت، صداقت و درست‌کرداری را از آموزه‌های علوی عنوان کرد و گفت: باید علی(ع) را به جامعه بشناسیم و رفتار و کردار علوی را در جامعه نهادینه کنیم.
وی افزود: انتظار می‌رود تا چکیده مقالات این همایش در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد و راهکارهای عملیاتی و کاربردی کردن نتایج این پژوهش‌ها در مدارس بررسی شود.
دریکوند با تاکید بر این‌که باید به راهکارهای عملیاتی رسید و آنها را عملیاتی و اجرایی کرد، ادامه داد: آموزش و پرورش از تمام ظرفیت‌ها استفاده خواهد کرد تا این همایش به شایستگی برگزار شود.

خبر جدید  نواخته شدن زنگ جشن عاطفه ها در ایلام

رفتار و کردار علوی در جامعه نهادینه شودمدیرکل آموزش و پرورش لرستان امام علی(ع) را متعلق به همه مردم دانست و گفت: باید شناخت درستی از علی(ع) داشت و در زندگی از سیره آن حضرت پیروی کرد.
وی به سخنی از دانشمند بزرگ مسیحی جرق‌جرداق اشاره کرد و افزود: این دانشمند مسیحی آرزو می‌کند تا دنیا در هر برهه‌ای از وجود ارزشمند شخصی چون امام علی(ع) بهره‌مند می‌شد .
دریکوند به شخصیت جامع آن حضرت اشاره کرد و ادامه داد: امام علی(ع) هم در رفتارهای اجتماعی، هم سیره حکومتی، هم اخلاق فردی و اجتماعی، هم در میدان جنگ و هم در عالم سیاست و اقتصاد سرآمد زمان خود بود و کسی عالم‌تر و جامع‌تر از آن حضرت وجود نداشت.
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان هم به میزبانی جهاد دانشگاهی در نهمین دوره این همایش اشاره کردو گفت : نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی به همت بنیاد بین الملی غدیر و به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود.

خبر جدید  افزایش ۳۳ درصدی بازدید مسافران نوروزی از آثار باستانی لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب