شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
12:56:54 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت ۱۳۰۰ لرستانی در مرحله شفاهی آزمون سراسری حفظ قرآن
رقابت ۱۳۰۰ لرستانی در مرحله شفاهی آزمون سراسری حفظ قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسئول امور قرآنی اوقاف لرستان با اشاره به این‌که ۱۳۳۰ قرآن‌آموز در لرستان در مرحله شفاهی آزمون قرآنی شرکت خواهند کرد، افزود: در شهرستان خرم‌آباد تعداد ۱۵۷ نفر قرآن‌آموز از امروز تا ۱۶ اسفندماه، به رقابت می‌پردازند. تقی دریکوند، مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، در گفت‌وگو […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسئول امور قرآنی اوقاف لرستان با اشاره به این‌که ۱۳۳۰ قرآن‌آموز در لرستان در مرحله شفاهی آزمون قرآنی شرکت خواهند کرد، افزود: در شهرستان خرم‌آباد تعداد ۱۵۷ نفر قرآن‌آموز از امروز تا ۱۶ اسفندماه، به رقابت می‌پردازند.

تقی دریکوند، مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در رابطه با مرحله شفاهی آزمون قرآنی، گفت: بخش شفاهی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم با قرآن‌کریم، از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۸ اسفندماه ۹۶، هم‌زمان با سراسر کشور، در استان لرستان و در حوزههای امتحانی مشخص شده، برگزار می‌شود.
وی با اشاره به این‌که ۱۳۳۰ قرآن‌آموز در استان در این آزمون شرکت خواهند کرد، افزود: در شهرستان خرم‌آباد تعداد ۱۵۷ نفر قرآن‌آموز از امروز تا ۱۶ اسفندماه، به رقابت می‌پردازند، که از این تعداد ۳۶ نفر مرد و ۱۲۱ نفر بانو هستند.

خبر جدید  اعزام ۵۰ مبلّغ دینی به کانون‌های عشایری لرستان

رقابت 1300 لرستانی در مرحله شفاهی آزمون سراسری حفظ قرآن

دریکوند ادامه داد: در شهرستان خرم‌آباد از خانم‌ها شهلا مهربان و لیلا برادران از حافظان کل قرآن‌کریم در استان، برای داوری بهره گرفته شده است.
مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، با اشاره به این‌که آزمون شفاهی شهرستان دورود با حضور ۲۵ نفر شرکت‌کننده، ۵ نفر مرد و ۲۰ نفر بانو، امروز ۱۴ اسفندماه درحال برگزاری است، تصریح کرد: این آزمون در شهرستان الشتر نیز روز گذشته، با حضور ۱۵ نفر قرآنآموز شامل ۱۰ نفر بانو و ۵ نفر مرد، برگزار شد.
وی با بیان این‌که آزمون شفاهی شهرستان بروجرد نیز ۱۲ و ۱۳ اسفندماه، با حضور ۸۱ نفر قرآنآموز شامل ۵۴ نفر بانو و ۲۷ نفر مرد برگزار شده، عنوان کرد: در شهرستان نورآباد نیز این آزمون ۱۲ و ۱۳ اسفندماه با حضور ۷۰ نفر قرآن‌آموز مرد و ۱۱۷ نفر قرآن‌آموز بانو، برگزار شد. دریکوند ادامه داد: در شهرستان کوهدشت نیز ۲۶ نفر قرآن‌آموز شامل ۲۰ نفر بانو و ۶ نفر مرد در آزمون شفاهی که ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت و در شهرستان پلدختر نیز که آزمون آن ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود، ۵ نفر قرآن‌آموز مرد و ۵۷ قرآن آموز بانو شرکت خواهند کرد.
مسئول امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان با اشاره به این‌که بخش شفاهی شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در شهرستان ازنا با حضور ۵۸ قرآن‌آموز مرد و ۱۲۰ قرآن‌آموز بانو طی روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفندماه، برگزار شد، اظهارکرد: در شهرستان الیگودرز که بیشترین شرکت‌کننده در این بخش را داراست، نزدیک به ۶۰۰ نفر قرآن‌آموز شامل ۴۱۵ نفر بانو و ۱۸۴ نفر مرد، شرکت دارند که آزمون آن‌ها در تاریخ ۱۲ لغایت ۱۸ اسفندماه، در این شهرستان برگزار می‌شود.

خبر جدید  برگزاري مراسم عاشوراي حسيني در استان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد