چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
9:54:14 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت ۴۰۰ دورودی در شانزدهمین آزمون سراسری قرآن
رقابت ۴۰۰ دورودی در شانزدهمین آزمون سراسری قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ شانزدهمین آزمون سراسری قرآن‌کریم در دو بخش شفاهی و کتبی روز دهم اسفندماه سال‌جاری هم‌زمان با سراسر کشور با حضور بیش‌از ٤٠٠ نفر داوطلب در شهرستان دورود برگزار خواهد شد. به گزارش ایکنا از لرستان، در جلسه هماهنگی برگزاری آزمون سراسری قرآن‌کریم که روز یک‌شنبه، ششم اسفندماه جاری با حضور روسای […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ شانزدهمین آزمون سراسری قرآن‌کریم در دو بخش شفاهی و کتبی روز دهم اسفندماه سال‌جاری هم‌زمان با سراسر کشور با حضور بیش‌از ٤٠٠ نفر داوطلب در شهرستان دورود برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، در جلسه هماهنگی برگزاری آزمون سراسری قرآن‌کریم که روز یک‌شنبه، ششم اسفندماه جاری با حضور روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف شهرستان دورود برگزار شد، مقرر شد، آزمون سراسری قرآن‌کریم در آموزشگاه قلم‌چی شهرستان دورود با نظم و مطلبوب‌ترین شکل ممکن برگزار شود.
آزمون سراسری قرآن‌کریم در دو بخش شفاهی و کتبی روز دهم اسفندماه سال‌جاری هم‌زمان با سراسر کشور با حضور بیش‌از ٤٠٠ نفر داوطلب در شهرستان دورود برگزار خواهد شد.

خبر جدید  استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های ارتباطی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

برگزاری مسابقات قرآن در دورود

همچنین طی هفته جاری مسابقات قرآن‌کریم توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود برگزار شد.در این مسابقات قرآنی که در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود برگزار شد، ۴۰ نفر از قرآن‌آموزان و نونهالان شهرستان دورود در رشته‌های حفظ سوره‌های منتخب جزء ۳۰ قرآن‌کریم با هم به رقابت پرداختند و مقرر گردید بعد از امتیازبندی توسط داوران و اعلام نتایج پایانی به سه نفر برتر این مسابقات طی مراسمی و از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود هدایایی اهدا شود. یادآور می‌‏شود، این برنامه ماهانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دورود برگزار خواهد شد.

خبر جدید  نواخته شدن «زنگ انقلاب» در مدارس لرستان+ عکس

 انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد