دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
15:43:02 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روزانه حدود ۲ نفر در آسانسورهای مسکن مهر بروجرد گرفتار می‎شوند
روزانه حدود ۲ نفر در آسانسورهای مسکن مهر بروجرد گرفتار می‎شوند
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: عمده ساکنان مسکن مهر از اقشار ضعیف جامعه هستند. به گزارش ایسنا، عباس گودرزی در جلسه بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص مسائل و مشکلات مسکن مهر بروجرد، اظهار کرد: عمده ساکنان مسکن مهر از اقشار ضعیف جامعه هستند که باید هرچه سریعتر مشکل این منطقه […]

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: عمده ساکنان مسکن مهر از اقشار ضعیف جامعه هستند.

به گزارش ایسنا، عباس گودرزی در جلسه بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص مسائل و مشکلات مسکن مهر بروجرد، اظهار کرد: عمده ساکنان مسکن مهر از اقشار ضعیف جامعه هستند که باید هرچه سریعتر مشکل این منطقه مرتفع شود. کدام یک از ما حاضر است در بلوکی که شش طبقه بوده و آسانسور ندارد به در مدت زمان کوتاه زندگی و تردد کند؟ شایسته نیست که برخی از ولی‌نعمتان ما در رنج و مشقت زندگی کنند.

خبر جدید  روز پاسدار، بزرگداشت انقلاب اسلامی واز خود گذشتگی

گودرزی اضافه کرد: این مردم مستحق مساعدت هستند و مسئولان باید در راستای رفع مشکلات آن‌ها در مسکن مهر تلاش کنند.

حمیدرضا بوالحسنی رئیس دادگستری بروجرد نیز در این جلسه اظهار کرد: از ابتدای شکل‎گیری مسکن مهر، ساز و ‌کار فنی آن رعایت نشده است. پرونده مسکن مهر به کارشناسان خبره واگذارشده که علت طولانی شدن رسیدگی به آن روند کارشناسی‎های فنی است.

خبر جدید  بازخوانی وصیت‌نامه شهید احمد تنه‌کار

رئیس دادگستری بروجرد با اشاره به مشکلات تعاونی توحید مسکن مهر بروجرد، افزود: از دو سال پیش طرح شکایت از این تعاونی شکل گرفته که به دلیل اینکه باید دقیق کارشناسی صورت گیرد زمان آن طولانی می‎شود.

محمدابراهیم بیانی، رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد نیز گفت: روزانه یک تا دو نفر در آسانسورهای مسکن مهر بروجرد گرفتار می‎شوند و توسط نیروهای آتش‌نشانی نجات می‌پایند.

خبر جدید  بارش ۳ ساعته در کوهدشت و ثبت ۴۱ میلی‌متر باران

وی با بیان اینکه این اتفاقات دو علت دارد، اظهار کرد: یکی از علت‏ها،  نبود برق ذخیره در آسانسورها بوده و علت دوم این است که زمان تحویل به آتش‌نشانی تحویل داده نمی‎شوند.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد