سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
22:31:01 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روزانه ۵۰ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهند
روزانه ۵۰ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهند
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی عصر دوشنبه در آیین اختتامیه جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای لرستان اظهار داشت: تأثیر عامل انسانی بر ۷۰ درصد تلفات جاده‌ای، اهمیت مقوله ایمنی رانندگی را بیش‌ازپیش روشن می‌سازد به عبارتی ایمنی رانندگی شعار نیست بلکه یک الزام است. وی بابیان مصداق‌هایی از خسارت‌های هنگفت تصادفات جاده‌ای گفت: تصادفات علاوه […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی عصر دوشنبه در آیین اختتامیه جشنواره ایمنی رانندگان حرفه‌ای لرستان اظهار داشت: تأثیر عامل انسانی بر ۷۰ درصد تلفات جاده‌ای، اهمیت مقوله ایمنی رانندگی را بیش‌ازپیش روشن می‌سازد به عبارتی ایمنی رانندگی شعار نیست بلکه یک الزام است.

وی بابیان مصداق‌هایی از خسارت‌های هنگفت تصادفات جاده‌ای گفت: تصادفات علاوه بر عواقب جانی، پیامدهای ناگوار بسیاری نظیر ازهم‌پاشیده شدن بنیان خانواده‌ها، راه‌یابی افراد به زندان و … را به دنبال دارد.

خبر جدید  خروج ۸۶ هزار نفر از مرز مهران طی امروز

سرپرست معاونت عمرانی استانداری لرستان تأکید کرد: این در حالی است که با رعایت قانون می‌توان بر نقص جاده و وسیله نقلیه نیز غلبه کرد.

آریایی تصریح کرد: امید است بافرهنگ سازی شاهد سیر نزولی تلفات جاده‌ای و از بین رفتن تعداد کمتری از سرمایه‌های انسانی باشیم.

وی بابیان اینکه وقتی در کشور سالانه با آمار  ۱۸ هزار نفر تلفات انسانی ناشی از تصادفات رانندگی روبرو هستیم یعنی اینکه در هرروز تقریباً ۵۰ نفر و در هر سه روز  ۱۵۰ نفر انسان در اثر تصادفات رانندگی در جاده‌ها و معابر درون و برون‌شهری ما کشته می‌شوند گفت: یعنی در هر سه روز به‌اندازه سقوط یک هواپیمای مسافربری متوسط تلفات انسانی در کشورمان داریم و این  هم در بعد انسانی و هم در بعد خسارات مادی به عموم جامعه فاجعه است.

خبر جدید  توزیع روزانه 30 تن گوشت مرغ و گوشت گوساله منجمد در لرستان

سرپرست معاونت عمرانی استانداری لرستان گفت: تا زمانی که فرهنگ رانندگی و ترافیکی، رعایت قانون و احترام به قوانین و مقررات رانندگی در بین مردم جامعه ما نهادینه نشود به‌طورقطع شاهد وقوع این قبیل حوادث دردناک رانندگی در نقاط مختلف کشور خواهیم بود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد