شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
13:43:42 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از «اپلیکیشن کله‌باد» در لرستان
رونمایی از «اپلیکیشن کله‌باد» در لرستان
گروه فرهنگی ـ «اپلیکیشن کله‌باد» به‌همت مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاددانشگاهی واحد لرستان امروز، ششم اسفند رونمایی شد. به گزارش ایکنا از لرستان، در حاشیه مراسم بزرگداشت روز جهانی زبان مادری، که امروز یک‌شنبه، ششم اسفند در دانشگاه لرستان برگزار شد، از «اپلیکیشن کله‌باد» رونمایی شد.امین آزادبخت، مدیر مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات […]

گروه فرهنگی ـ «اپلیکیشن کله‌باد» به‌همت مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاددانشگاهی واحد لرستان امروز، ششم اسفند رونمایی شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، در حاشیه مراسم بزرگداشت روز جهانی زبان مادری، که امروز یک‌شنبه، ششم اسفند در دانشگاه لرستان برگزار شد، از «اپلیکیشن کله‌باد» رونمایی شد.
امین آزادبخت، مدیر مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاددانشگاهی لرستان در این رابطه گفت: این اپلیکیشن در راستای ترویج فرهنگ بومی استان لرستان و با همکاری انجمن دانشجویی مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاددانشگاهی واحد لرستان طراحی شده است.
وی با بیان این‌که نسخه این اپلیکیشن مجدداً به‌روز خواهد شد، تصریح کرد: در این مجموعه از ظرفیت ۲۰ شاعر لرستانی استفاده شده که اسامی این شعرا از مجموعه گلزار ادب گردآوری شده است.
آزادبخت با بیان این‌که تعدادی از شاعران هم اشعارشان را برای استفاده در این اپلیکیشن ارسال کنند، گفت: مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاددانشگاهی واحد لرستان دارای یک انجمن دانشجویی بوده که فعالیت چشم‌گیری دارند.

خبر جدید  سیلاب شهر پلدختر را از دسترس خارج کرد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد