یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
18:57:07 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از تمثال ۴ شهید دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان
رونمایی از تمثال ۴ شهید دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان
گروه فرهنگی:از تمثال شهیدان محمد امیدی‎فر، جواد سبحانی‎فرد، احسان میردریکوند و رحمن فتح‎الهی، از شهدای دانشجوی مرکز علمی ـ کاربردی لرستان امروز، ۱۸ بهمن رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در مراسم تجلیل از دانش‎آموختگان دانشگاه علمی کاربردی لرستان که امروز، ۱۸ بهمن برگزار شد، از تمثال شهیدان محمد امیدی‎فر، جواد سبحانی‎فرد، […]

گروه فرهنگی:از تمثال شهیدان محمد امیدی‎فر، جواد سبحانی‎فرد، احسان میردریکوند و رحمن فتح‎الهی، از شهدای دانشجوی مرکز علمی ـ کاربردی لرستان امروز، ۱۸ بهمن رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در مراسم تجلیل از دانش‎آموختگان دانشگاه علمی کاربردی لرستان که امروز، ۱۸ بهمن برگزار شد، از تمثال شهیدان محمد امیدی‎فر، جواد سبحانی‎فرد، احسان میردریکوند و رحمن فتح‎الهی، از شهدای دانشجوی مرکز علمی ـ کاربردی استان لرستان رونمایی شد.
شهیدان امیدی‌فر، سبحانی فرد و میردریکوند ۲۰ مهر ماه سال ۸۹ به شهادت رسیدند و شهید رحمن فتح‌الهی از نیروهای انتظامی استان، هفتم اسفندماه سال ۹۳ در درگیری با سارقان مسلح به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
حبیب‌الله خجسته‌پور در این مراسم، با اشاره به افتتاح مرکز مشاوره کارآفرینی دانشگاه علمی کاربدی، اظهار کرد: راه‌اندازی این مرکز برای هدایت دانشجویان به سمت کارآفرینی بسیار با اهمیت است.
وی با اشاره رونمایی از تمثال چهار شهید دانشگاه علمی کاربردی استان، اضافه کرد: این رونمایی نشان از این دارد که هنوز باب شهادت باز است.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که دانشگاه علمی ـ کاربردی تربیت دانشجویان نسل سوم را بر عهده دارد، تاسیس این مرکز برای هدایت افراد به سمت کارآفرینی لازم است.
خجسته‎پور افزود: انتظار می‌رود دانشگاه علمی کاربردی استان دانشجویانی کارآفرین تربیت کند و دانشجویان سایر دانشگاه‌ها را نیز مشغول به کار کنند.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار لرستان با بیان این‌که در چهار دهه انقلاب دانشگاه‌های استان از نظر کمی و کیفی رشد داشته‌اند، ادامه داد: در حال حاضر ۸۰ هزار دانشجو در لرستان تحصیل می‌کنند و ۱۳۰۰ هیئت علمی در دانشگاه‌های لرستان مشغول فعالیت هستند که این امر نشان می‌دهد ارتقا کمی و کیفی در بحث تعلیمات دانشگاهی داشته‌ایم.
وی با اشاره به این‌که دانشگاه علمی ـ کاربردی ارتباط بین علم، اشتغال و صنعت را ایجاد می‌کند، یادآور شد: دانشگاه‎ها می‌تواند در راستای اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی تاثیرگذار باشند.
خجسته‎پور گفت: در دانشگاه‎ها می‌توان با ایجاد کرسی‌های آزاد اندیشی به بحث، گفت‌وگو و روشنگری در زمینه اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.
در بخشی از این مراسم از فعالان فرهنگی و دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌ علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان تجلیل شد.
همچنین در این مراسم از فاطمه جافری و فرهاد فرامرزی به‌عنوان فعال حوزه فرهنگی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان نیز تقدیر شد.
در این مراسم از تیم محققین پویا علمی کاربردی مرکز جهاد دانشگاهی به‌عنوان تیم برتر در اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی لرستان نیز تقدیر به عمل آمد.
یادآور می‌شود، در این مراسم از ۱۶ فعال حوزه نماز، ۵۴ دانش‌آموخته برتر و پنج فعال فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی لرستان تقدیر شد

خبر جدید  افزایش 155 برابری تعاونی‌های لرستان در دوران انقلابداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب