پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
11:54:05 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از سند مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر لرستان
رونمایی از سند مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر لرستان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر لرستان از رونمایی سند مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد. به گزارش ایسنا، مجتبی بیرانوند در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان با اعلام این خبر اضافه کرد: این سند بهمن ماه سال گذشته در ۶ فصل تهیه و کاملاً کارشناسی شده است که […]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر لرستان از رونمایی سند مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجتبی بیرانوند در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان با اعلام این خبر اضافه کرد: این سند بهمن ماه سال گذشته در ۶ فصل تهیه و کاملاً کارشناسی شده است که امروز رونمایی شد.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 20:00 شنبه 31 شهریور

وی ادامه داد: احتمالاً در زمان اجرای این سند نواقصی داشته باشیم اما تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم که نواقص حداقلی باشد.

بیرانوند تأکید کرد: انتظار داریم فرمانداران شورای فرعی را در شهرستان‌ها برگزار، سند را ابلاغ و با شناسایی مناطق آلوده بر اساس سند برای پاک‌سازی اقدم کنند.

خبر جدید  توجه به نقش رسانه‌ها در تحقق شعار سال/خبرنگار، حکم معلم دارد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان یادآور شد: سند بومی است و بر اساس موقعیت شهرستان‌ها تهیه شده و همه دستگاه‌های استانی و شهرستانی موظف به اجرای سند هستند. انتظار داریم دستگاه‌ها جزیره‌ای عمل نکنند و مبارزه با این مناطق باید با هماهنگی فرمانداران باشد.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد