سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
19:57:01 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی کتاب دل‌نوشته‌های دانش‌آموزان لرستانی از پیاده‌روی اربعین
رونمایی کتاب دل‌نوشته‌های دانش‌آموزان لرستانی از پیاده‌روی اربعین
گروه فرهنگی: کتاب دل‌نوشته‌های دانش‌آموزان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان ، استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ارشد استان رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در حاشیه مراسم نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب که امروز شنبه، ۱۴ بهمن در خرم‌آباد برگزار شد، کتاب […]

گروه فرهنگی: کتاب دل‌نوشته‌های دانش‌آموزان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان ، استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ارشد استان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در حاشیه مراسم نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب که امروز شنبه، ۱۴ بهمن در خرم‌آباد برگزار شد، کتاب دل‌نوشته‌های دانش‌آموزان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ارشد استان رونمایی شد.
خدانظر دریکوند، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در این مراسم با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، گفت: تعمیق باورهای اعتقادی دانش‌آموزان و تربیت انسان های خودباور و خداباور ازجمله اهدافی است که آموزش و پرورش با جدیت دنبال می کند.
وی توجه به قرآن، عترت و نماز را ازجمله راهبردهای دستگاه تعلیم و تربیت در حوزه تربیت دینی دانش‌آموزان برشمرد و ادامه داد: آموزش و پرورش تلاش خواهد کرد تا با بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌ها، دانش‌آموزان را با مبانی دینی و اعتقادی آشنا کند و برنامه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی هم از برنامه‌های عمیق و محتوایی بود که دانش‌آموزان هم دوشادوش سایر اقشار مردم حضور سازنده و بانشاطی در آن داشتند .
وی در پایان بر این نکته تاکید کرد که برای انتقال احساسات پاک دانش‌آموزان در این سفر معنوی گزیده‌ای از خاطرات آنها جمع‌آوری شده که در این مراسم رونمایی شده است .

خبر جدید  فعالیت ۴۰۰ مؤسسه قرآنی در لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب