جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
11:14:00 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زباله‌های شهری کوهدشت لرستان بازیافت نمی‌شوند
زباله‌های شهری کوهدشت لرستان بازیافت نمی‌شوند
رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: زباله‌های شهری تنها یا خاک پوشش داده می‌شوند. مهندس حمید طولابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: رها شدن زباله‌ها علاوه بر نازیبا شدن چهره منطقه، مخاطرات زیست محیطی را نیز به همراه دارند. وی اضافه کرد: زباله‌ها همچنین مانعی در توسعه صنعت گردشگری است که […]

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: زباله‌های شهری تنها یا خاک پوشش داده می‌شوند.

مهندس حمید طولابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: رها شدن زباله‌ها علاوه بر نازیبا شدن چهره منطقه، مخاطرات زیست محیطی را نیز به همراه دارند.

وی اضافه کرد: زباله‌ها همچنین مانعی در توسعه صنعت گردشگری است که در این راستا باید در زمانی محدود برای ساماندهی پسماندها همت کرد.

خبر جدید  جلوگیری ازقدرت و نفوذ ایران هدف آمریکا/راه نجات فلسطین مقاومت است

طولابی با بیان اینکه در سایت زباله شهر کوهدشت زباله‌ها خاک پوشش می‌شوند، گفت: طبق قولی که شهرداری داده قرار است یک سرمایه‌گذار برای بازیافت زباله‌های شهری اقدام کند که دیگر معضلی بنام پسماند را نداشته باشیم.

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست کوهدشت به پسماندهای بیمارستانی نیز اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این زباله‌ها با سیستم اتوکلاو، بی‌خطرسازی می‌شوند و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

خبر جدید  برای حفظ صلح و آرامش باید پاسخ محکمی به تروریست ها داده شود

وی از نظارت و پایش واحدهای صنعتی این شهرستان خبر داد و بیان کرد: حدود چهار تا پنج واحد صنعتی داریم که در حوزه‌هایی مانند کنسروسازی و کشتارگاه فعال هستند؛ در نمونه‌برداری اخیر یک مورد آلاینده اعلام شد و اخطارهای لازم را گرفت.

طولابی با اشاره به دستگیری شکارچی گراز نیز اظهار کرد: از این فرد لاشه دو رأس گراز وحشی کشف و ضبط شد.
انتهای پیام

خبر جدید  طرح کارورزی به وضع مطلوب نرسیده استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد