پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
14:03:43 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمینه استفاده از حداکثر مشارکت مردم در راستای ایجاد شغل فراهم شود
زمینه استفاده از حداکثر مشارکت مردم در راستای ایجاد شغل فراهم شود
استاندار لرستان بر لزوم مشارکت مردم در راستای اشتغالزایی تاکید کرد و گفت: زمینه استفاده از حداکثر توان و مشارکت مردم در راستای ایجاد شغل فراهم شود. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، سید موسی خادمی در مراسم افتتاحیه گازرسانی به چهار روستای دهکرد، ولیان تنگ محمد حاجی و قرق اظهار داشت: این روزها مصادف با […]

استاندار لرستان بر لزوم مشارکت مردم در راستای اشتغالزایی تاکید کرد و گفت: زمینه استفاده از حداکثر توان و مشارکت مردم در راستای ایجاد شغل فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، سید موسی خادمی در مراسم افتتاحیه گازرسانی به چهار روستای دهکرد، ولیان تنگ محمد حاجی و قرق اظهار داشت: این روزها مصادف با به نتیجه رسیدن ملت ایران به رهبری حضرت امام(ره) است.

وی اصلی‌ترین هدف انقلاب اسلامی را ایجاد و برقراری عدالت عنوان کرد و افزود:عدالت ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد.

خبر جدید  بهترین سربازان اقتصاد مقاومتی، عشایر هستند

خادمی بیان کرد: همچنین عدالت با نابرابری‌های افقی شروع و تا نابرابری‌های مناطق، استان‌ها، شهرها و روستاها  ادامه دارد که این از ضعف بزرگ دوران گذشته بوده است.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: به هر ترتیب نادیده گرفته شدن این نابرابری‌ها خصوصا در روستاها باعث ایجاد نارضایتی مردم شد اما در دوره جمهوری اسلامی توجه خاصی به ایجاد عدالت شده است.

وی بیان داشت: توجه خاص به روستاها از اولویت‌های نظام است خصوصا مهیا کردن زیر ساخت‌های روستاها که در ابتدای انقلاب با تلاش جهاد سازندگی و دیگر دستگاه‌های مربوطه شروع شد.

خبر جدید  سمندر لرستانی؛ نماد مسابقات ورزشی دانش‌آموزی پسران کشور

خادمی با بیان اینکه هرچند اعتقاد داریم حق مردم بیش از این اقدامات است، افزود: در دولت تدبیر و امید با توجه به مشکلات اقتصادی و مالی همچنان روستاها فراموش نشده و در اولویت هستند.

وی گازرسانی را از نیازهای ضروری مردم دانست و بیان داشت: دولت این حوزه را برای خدمات‌رسانی به روستاها فراموش نکرده است.

استاندار لرستان با اشاره به ظرفیت‌های حوزه نفت و گاز کشور بیان داشت: زیبنده نیست با وجود این ظرفیت‌های غنی برخی مناطق از نعمت گاز بی‌بهره باشند.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30 چهار شنبه 26 اردیبهشت

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت نفت و گاز در مناطق زاگرس‌نشین برای حفظ محیط زیست و همچنین جلوگیری از قطع درختان باید مورد توجه جدی‌ قرار گیرد.

خادمی به موضوع اشتغال و بیکاری در استان اشاره کرد و افزود: باید زمینه استفاده از حداکثر توان و مشارکت مردم در راستای ایجاد شغل فراهم شود و نباید تنها دولت را مسئول اشتغالزایی دانست.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب