چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
13:44:19 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زندانیان ایرانی در زندان‌های برخی کشورها، آزار زیادی می‌بینند
زندانیان ایرانی در زندان‌های برخی کشورها، آزار زیادی می‌بینند
وزیر دادگستری گفت: در زندان‌های برخی کشورها، زندانیان ایرانی آزار زیادی می‌بینند. به گزارش ایسنا، سیدعلیرضا آوایی در جمع خبرنگاران در مورد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با کشورهای مختلف برای انتقال و استرداد محکومین ایرانی از  زندان‌های مختلف دنیا، اظهار کرد: این موضوع که جزو وظایف وزارت دادگستری است، تاکنون با کشورهای مختلفی انجام شده؛ چرا […]

وزیر دادگستری گفت: در زندان‌های برخی کشورها، زندانیان ایرانی آزار زیادی می‌بینند.

به گزارش ایسنا، سیدعلیرضا آوایی در جمع خبرنگاران در مورد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با کشورهای مختلف برای انتقال و استرداد محکومین ایرانی از  زندان‌های مختلف دنیا، اظهار کرد: این موضوع که جزو وظایف وزارت دادگستری است، تاکنون با کشورهای مختلفی انجام شده؛ چرا که کمکی برای آسایش خانواده این زندانیان است.

خبر جدید  ۱۳ طرح در مناطق مختلف استان به بهره برداری رسید

وی ادامه داد: در زندان‌های برخی کشورها، زندانیان ایرانی آزار زیادی می‌بینند و انتقال آنان به کشور، جزو برنامه های وزارت دادگستری بوده که مرتب در حال توسعه است و البته این موضوع در تعدادی از کشورها به انجام رسیده و امسال نیز آن را ادامه خواهیم داد.

آوایی بیان کرد: در سال آینده با همراهی دولت و قوه قضاییه موضوع بررسی وضعیت زندانیان و انتقال آنان به کشور را توسعه خواهیم داد؛ چرا که هر چقدر توسعه قضایی با کشورهای مختلف داشته باشیم برای ابعاد قضایی و وضعیت زندانیان خوب است و این ارتباط به بخش‌های دیگر کمک می‌کند.

خبر جدید  بانوی‌سامبوکار لرستانی که در بازیهای آسیایی هم سرمربی است هم ملی‌پوش

وزیر دادگستری گفت: اخیرا بین ۲۰ تا ۳۰ نفر از زندانیان ایرانی در برخی کشورها را به کشورمان انتقال دادیم اما آمار دقیقی هم ‎اکنون در دسترس ندارم.

وی درباره شناسایی مدیران دوتابعیتی در کشور اظهار کرد: این موضوع جزو وظایف وزارت دادگستری نیست.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب