دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
16:24:48 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساختمان ارتش در حریم قلعه فلک الافلاک امسال تخلیه می‌شود
ساختمان ارتش در حریم قلعه فلک الافلاک امسال تخلیه می‌شود
فرمانده لشگر ۸۴ پیاده لرستان گفت: بر اساس توافق صورت گرفته تا ۲۰ اسفندماه سال ۹۶ ساختمان ارتش که در حریم قلعه فلک الافلاک واقع شده به طور کامل تخلیه می‌شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید امین قاسمی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی لرستان و امیر دریکوند فرمانده لشگر ۸۴ پیاده لرستان طی […]

فرمانده لشگر ۸۴ پیاده لرستان گفت: بر اساس توافق صورت گرفته تا ۲۰ اسفندماه سال ۹۶ ساختمان ارتش که در حریم قلعه فلک الافلاک واقع شده به طور کامل تخلیه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید امین قاسمی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی لرستان و امیر دریکوند فرمانده لشگر ۸۴ پیاده لرستان طی دیداری در مورد آزادسازی حریم قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد و تخلیه کامل ساختمان ارتش به گفت‌وگو پرداختند.

وی  اظهارداشت: خوشبختانه با رایزنی‌های انجام گرفته توسط استاندار لرستان با سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و  تعامل مسئولان لشکر ۸۴ پیاده و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، گام‌های بسیار مهمی در راستای جهانی شدن این اثر ارزشمند برداشته خواهد شد.

امیر دریکوند فرمانده لشگر ۸۴ پیاده لرستان نیز در این نشست با اشاره به اینکه آمادگی هر گونه همکاری با اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان را داریم افزود: بر اساس توافق صورت گرفته تا ۲۰ اسفندماه سال ۹۶ ساختمان ارتش که در حریم قلعه فلک الافلاک واقع شده به طور کامل تخلیه می‌شود.

به گزارش تسنیم در راستای عملیات آزاد سازی و ساماندهی حریم قلعه فلک الافلاک، سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز براساس توافقات انجام گرفته قرار است تا پایان سال ۹۷ نسبت به تخلیه کامل حریم قلعه اقدام کند.

خبر جدید  راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در بیرانشهر

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب