جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
9:08:49 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر
ساخت مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر
گروه فرهنگی ـ مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه پلدختر با بیان این‌که با همکاری گروه مستندساز صوتی تصویری سوزوسیل بیان روز به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی مرادی و تصویربرداری ذبیح الهیاری، مستند این برنامه‌ها ساخته می‌شود، افزود: آخرین مستند سال ۹۶ ویژه شهید قدرت‌اله لطوند، در روستای مورانی ساخته می‌شود. به گزارش ایکنا از لرستان، […]

گروه فرهنگی ـ مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه پلدختر با بیان این‌که با همکاری گروه مستندساز صوتی تصویری سوزوسیل بیان روز به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی مرادی و تصویربرداری ذبیح الهیاری، مستند این برنامه‌ها ساخته می‌شود، افزود: آخرین مستند سال ۹۶ ویژه شهید قدرت‌اله لطوند، در روستای مورانی ساخته می‌شود.

به گزارش ایکنا از لرستان، اسماعیل سوخته‌زار، مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه پلدختر شنبه، ۱۲ اسفند با بیان این‌که یکی‌از برنامه‌های مهم و تأثیرگذار فرهنگی سپاه پاسداران اجرای برنامه‌های یادواره شهدا در کوچه و محله‌هاست، گفت: این برنامه که چند سالی‌ست در دستور کار قرار گرفته، با هدف تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در بین اقشار مختلف مردم، برگزار می‌شود، که برپایی این مراسم بهترین فرصت برای آشنایی اقشار مختلف مردم با رشادت‌های شهیدان است.
وی با بیان این‌که با همکاری گروه مستندساز صوتی تصویری سوزوسیل بیان روز به تهیه کنندگی و کارگردانی علی مرادی و تصویربرداری ذبیح الهیاری، مستند این برنامه ها ساخته می‌شود، افزود: آخرین مستند سال ۹۶ ویژه شهید قدرت‌اله لطوند، در روستای مورانی ساخته می‌شود.
مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به این‌که مراحل تهیه این مستند که مدت زمانی آن حدود  ۳۰ دقیقه است، کلید خورده، عنوان کرد: گروه مستند ساز با حضور در منزل شهید و گلزار شهدای مورانی و مصاحبه با اهالی روستا وهمرزمان وی مراحل تهیه این مستند را انجام می‌دهند.
وی تأکید کرد: شهدای هر محله بزرگ‌ترین افتخار و آبروی محله و شهرستان و کشور هستند و برگزاری این برنامه‌ها تنها گوشه‌ای از عظمت و افتخار شهدا را به نسل‌های جدید و مردم نشان می‌دهد.
سوخته‌زاد تصریح کرد: این برنامه‌ها پس از مستندسازی در قالب کلیپ‌هایی در برنامه‌های فرهنگی مرتبط با شهدا توزیع خواهد شد.
منبع پایگاه خبری بیان روز

خبر جدید  رعایت مسائل شرعی در انجام کارها/بی‎توجهی به مسائل شرعی برکت را از بین می‏‌برد

مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر ساخته می‌شود + عکس

مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر ساخته می‌شود + عکس

مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر ساخته می‌شود + عکس

مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر ساخته می‌شود + عکس

مستند شهید قدرت‌اله لطوند در پلدختر ساخته می‌شود + عکسداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد