یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
17:05:43 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت «مینی پالایشگاه» پلدختر با استفاده از تکنولوژی جدید دنیا
ساخت «مینی پالایشگاه» پلدختر با استفاده از تکنولوژی جدید دنیا
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم کلنگ زنی «مینی پالایشگاه» پلدختر اظهار داشت: شهرستان پلدختر باوجوداینکه در مسیر خط انتقال نفت از منابع نفتی برخوردار است اما مردم این منطقه از مزیت‌های این ظرفیت بی‌بهره هستند و امروز در ایام دهه فجر کلنگ این پروژه در پلدختر به زمین زده شد. خبر […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم کلنگ زنی «مینی پالایشگاه» پلدختر اظهار داشت: شهرستان پلدختر باوجوداینکه در مسیر خط انتقال نفت از منابع نفتی برخوردار است اما مردم این منطقه از مزیت‌های این ظرفیت بی‌بهره هستند و امروز در ایام دهه فجر کلنگ این پروژه در پلدختر به زمین زده شد.

خبر جدید  برگزاری اردوی جهادی سه روزه درشهرستان چگنی

وی افزود: «مینی پالایشگاه» نخستین طرحی است که عملیات اجرایی آن در شهرک صنعتی این شهرستان که تاکنون طرحی در آن اجرانشده است آغاز می‌شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: طرح این «مینی پالایشگاه» از تکنولوژی جدید سازنده خود سرمایه‌گذار و بر اساس ظرفیت‌های بومی منطقه است که امیدواریم در سطح کشور جریان پیدا کند.

خبر جدید  اعزام ۱۴۰۰ زائر لرستانی به حج تمتع/ ۷ کاروان مدینه قبل است

خادمی افزود: سرمایه‌گذار این طرح، توانمند است و بدون استفاده از تسهیلات دولتی و بانکی کار را آغاز کرده است.

وی گفت: دولت همکاری‌های لازم را در راستای ارائه مجوز و امتیازات و خدمات دولتی برای سرمایه‌گذار انجام داده است.

استاندار لرستان افزود: از هم‌اکنون کار در اختیار بخش خصوصی و سرمایه‌گذار است و امیدواریم بر اساس انتظارات مردم در نخستین فرصت فاز اول آن به بهره‌برداری برسد.

خبر جدید  ماندگاری گوشت منجمد قطعه‌بندی شده، 12 ماه از زمان تولید است

خادمی همچنین از پیگیری‌های نماینده مردم پلدختر در سطح ملی و استانی و مدیران دستگاه‌های استان برای اجرای این طرح تقدیر کرد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب