یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
19:06:17 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت ۳۶ واحد مسکونی برای خانواده‌های کم‌بضاعت
ساخت ۳۶ واحد مسکونی برای خانواده‌های کم‌بضاعت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: در جهت رفع نیاز‌ها و مشکلات خانواده‌های کم‌بضاعت ۳۶ واحد مسکونی برای تعدادی از این خانواده‎های کم‌بضاعت ساخته یا بازسازی‌شده است. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، مجید سوری امروز در جلسه جمع‌بندی مصوبات مناطق کمتر توسعه‌یافته شهرستان بروجرد بابیان اینکه کارت تکریم برای ۵۰۰ خانوار یادشده تهیه‌شده اظهار […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: در جهت رفع نیاز‌ها و مشکلات خانواده‌های کم‌بضاعت ۳۶ واحد مسکونی برای تعدادی از این خانواده‎های کم‌بضاعت ساخته یا بازسازی‌شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، مجید سوری امروز در جلسه جمع‌بندی مصوبات مناطق کمتر توسعه‌یافته شهرستان بروجرد بابیان اینکه کارت تکریم برای ۵۰۰ خانوار یادشده تهیه‌شده اظهار کرد: خدمات درمانی، فرهنگی و ورزشی ناحیه مقاومت به‌صورت رایگان به آن‎ها ارائه می‎شود و توزیع سبد غذایی بین این خانوار‌ها صورت می‌گیرد.
وی افزود: در صورت همکاری مدیران دستگاه‎های اجرایی بروجرد فرصتی فراهم می‎شود که خدمات این ادارات نیز به‌صورت رایگان یا با تخفیف به این خانوار‌ها ارائه شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اینکه بسیاری از این خانواده‎ها بد سرپرست هستند و سرپرست خانوار قادر به تأمین و اداره زندگی نیست. بیان کرد: پس از شناسایی خانواده‎های کم‌بضاعت محلات و مناطق حاشیه‎ای و کمر توسعه شهر بروجرد توسط بسیج سازندگی و سرکشی از آن‎ها، در جهت رفع نیاز‌ها و مشکلات آنان تلاش می‎کنیم و در این راستا ۳۶ واحد مسکونی برای تعدادی از این خانواده‎های کم‌بضاعت ساخته یا بازسازی‌شده است.
سوری گفت: زمینه اشتغال تعدادی از معتادان بهبودیافته مناطق حاشیه‎ای پس از بازپروری آن‎ها و امکانات اولیه برای خانواده‎های نیازمند فراهم می‌شود.
وی اظهار کرد: درمجموع پنج کمیته آموزشی، فرهنگی، اشتغال، درمان و زیرساخت باهدف ارائه خدمات به شهروندان ساکن مناطق حاشیه‎ای بروجرد تشکیل‌شده که مسئولیت هر یک از آن‎ها بر عهده ادارات متولی است.
انتهای پیام/

خبر جدید  تشییع پیکر مطهر ۶ نفر از شهدای والامقام حمله تروریستی اهوازداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد