پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
9:03:06 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساده زیستی از جلوه‌های زندگی فاطمه(س)؛بیان ۵ صفت از زبان امام علی
ساده زیستی از جلوه‌های زندگی فاطمه(س)؛بیان ۵ صفت از زبان امام علی
آیت‌الله سید احمد میرعمادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به سبک زندگی حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: زندگی این بانوی بزرگوار برای ما اسوه و الگو است. وی با تأکید بر ضرورت الگو گیری از زندگی حضرت فاطمه(س) بیان داشت: زندگی حضرت فاطمه(س) دو بخش دارد که یکی از آن‌ها زندگی ملکوتی و الهی […]

آیت‌الله سید احمد میرعمادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به سبک زندگی حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: زندگی این بانوی بزرگوار برای ما اسوه و الگو است.

وی با تأکید بر ضرورت الگو گیری از زندگی حضرت فاطمه(س) بیان داشت: زندگی حضرت فاطمه(س) دو بخش دارد که یکی از آن‌ها زندگی ملکوتی و الهی است که برای انسان‌های عادی قابل‌درک و فهم نیست.

خبر جدید  ۱۳۰ گذرنامه جعلی در مرز شلمچه کشف و ضبط شد

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد بابیان اینکه بخش دیگر زندگی حضرت فاطمه(س) زندگی ملکی و بشری است گفت: زندگی حضرت فاطمه(س) به‌عنوان یک مادر، یک همسر و یک خانم برای ما الگو است.

آیت‌الله میرعمادی یکی از جلوه‌های زندگی حضرت فاطمه (س) را ساده زیستی عنوان کرد و گفت: همچنین انفاق یکی دیگر از جلوه‌های زندگی حضرت فاطمه(س) است.

خبر جدید  نماز با شکوه عید سعید فطر در بروجرد

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد همچنین مسئله عرفان و عبادت حضرت فاطمه (س) را یکی دیگر از جلوه‌های زندگی این بانوی بزرگوار عنوان کرد و گفت: عرفان و عبادت حضرت فاطمه (س) بر مبنای ولایت مداری بوده و شریعت گرا بوده است.

آیت‌الله میرعمادی با تأکید بر اینکه امام علی(ع) پنج صفت را برای حضرت فاطمه(س) ذکر کرده است گفت: داناترین فرد به خدا، نیکوکارترین افراد روی زمین، باتقواترین و عابدترین انسان‌ها، بزرگوارترین شخصیت عالم و خداترس‌ترین انسان در عالم ازجمله این ویژگی‌ها بوده است.

خبر جدید  گزارش تصویری گردهمایی دانش‌آموختگان دهه 70 دانشگاه لرستان

وی تأکید کرد: ما باید مانند حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) زندگی کنیم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب