دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
13:05:42 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سالانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن پای مرغ در لرستان بسته‌بندی می‌شود
سالانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن پای مرغ در لرستان بسته‌بندی می‌شود
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالیانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن پای مرغ در یک واحد تولیدی شهرستان کوهدشت بسته‌بندی و به بازار مصرف داخل و خارج از کشور عرضه می‌گردد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، احمد مرادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سالیانه ۲ هزار و […]

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالیانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن پای مرغ در یک واحد تولیدی شهرستان کوهدشت بسته‌بندی و به بازار مصرف داخل و خارج از کشور عرضه می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، احمد مرادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سالیانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن پای مرغ در یک واحد تولیدی شهرستان کوهدشت بسته‌بندی و به بازار مصرف داخل و خارج از کشور عرضه می‌گردد اظهار داشت: به‌منظور کاهش ضایعات در واحد‌های پرورش مرغ، درآمدزایی، ایجاد اشتغال و ارزآوری مجوز یک واحد بسته‌بندی و فرآوری پای مرغ برای اولین بار در لرستان و شهرستان کوهدشت صادرشده و اکنون به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

خبر جدید  اجرای عمومی نمایش «چریکه ته وار» در لرستان

وی افزود: این طرح زمینه اشتغال ۲۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۳۵ نفر را به‌طور غیرمستقیم فراهم نموده است.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه درآمدزایی، کاهش ضایعات، ارزآوری و اشتغال پایدار از اهداف این صنایع بوده عنوان کرد: این طرح نیز در همین راستا و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و حمایت بانک کشاورزی با اعطای تسهیلات به بهره‌برداری رسیده است.

خبر جدید  باز خوانی رویدادهای انقلای به روایت تصویر گنجینه ای از عکس های مبارزات مردم خرم آباد

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب