یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
20:36:57 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سال ۹۷ شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب خواهیم بود
سال ۹۷ شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب خواهیم بود
مدیرعامل آب منطقه‌ای لرستان گفت: یکی از اولویت‌های کاری شرکت آب منطقه‌ای لرستان تکمیل شبکه‌ها و تحویل آب به کشاورزان است. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، رضا میرزایی در سومین روز از ایام دهه مبارک فجر در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: در سال‌های گذشته در کل کشور و به تبع آن در استان […]

مدیرعامل آب منطقه‌ای لرستان گفت: یکی از اولویت‌های کاری شرکت آب منطقه‌ای لرستان تکمیل شبکه‌ها و تحویل آب به کشاورزان است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، رضا میرزایی در سومین روز از ایام دهه مبارک فجر در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: در سال‌های گذشته در کل کشور و به تبع آن در استان لرستان بیشتر روی ساختمان سد ها و ایستگاه های پمپاژ تمرکز بوده و به همین لحاظ شبکه های آبیاری یا شروع نشده و یا از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار نیستند.

خبر جدید  موعظه؛ بهترین روش تربیت

مدیرعامل آب منطقه‌ای لرستان افزود: یکی از اولویت‌های کاری ما این است که روی شبکه‌های آبیاری پایاب سدها و ایستگاه‌های پمپاژ متمرکز شده و آنها را در اولویت قرار دهیم.

وی درباره شبکه‌های آبیاری لرستان بیان کرد: جلسات متعددی با سازمان جهاد کشاورزی در رابطه با تکمیل شبکه های آبیاری داشتیم و توافقات خوبی نیز حاصل شده که شبکه‌های یک و دو را شرکت آب منطقه‌ای و شبکه های سه و چهار را سازمان جهاد کشاورزی همزمان شروع می‌کنند.

خبر جدید  اجرای طرح توانمند کردن دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی

این کارشناسی آب کشور تصریح کرد: شبکه‌های آبیاری ۳ و ۴ سد حوضیان الیگودرز، ایستگاه پمپاژ اسماعیل آباد نورآباد، ایستگاه پمپاژ واشیان و چم مهر پلدختر جزء این توافقات است که به زودی و در اسفندماه سالجاری عملیات اجرایی آن ها آغاز شده و در نیمه اول سال ۱۳۹۷ تکمیل خواهند شد.

خبر جدید  شالوده شکل‎گیری ادبیات گرجی بر ادبیات پارسی بنا شده است

میرزایی خاطرنشان کرد: با تعامل خوبی که بین استاندار لرستان و مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه اجرایی مرتبط با آب و خاک وجود دارد و برنامه عملیاتی که برای پروژه های کلیدی استان تهیه و تدوین شده است، انشاالله در سال ۹۷ شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب خواهیم بود که نتایج آن تولید اشتغال و حل بخشی از معضل بیکاری استان لرستان خواهد بود.

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب