پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
1:10:00 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سجاد محمدیان، از لوله‌کشی ساختمان تا نایب قهرمانی پارالمپیک
سجاد محمدیان، از لوله‌کشی ساختمان تا نایب قهرمانی پارالمپیک
نایب قهرمان پرتاب وزنه کلاس F۴۲ پارالمپیک و جهان می‌گوید، لوله‌کشی ساختمان باعث شده به این رشته روی بیاورد. سجاد محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پنج سال است که به طور حرفه‌ای ورزش می‌کنم، تصریح کرد: از قبل اطلاعاتی درخصوص پرتاب‌ها نداشتم و قبل از اینکه به سمت ورزش بیایم به کار […]

نایب قهرمان پرتاب وزنه کلاس F۴۲ پارالمپیک و جهان می‌گوید، لوله‌کشی ساختمان باعث شده به این رشته روی بیاورد.

سجاد محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پنج سال است که به طور حرفه‌ای ورزش می‌کنم، تصریح کرد: از قبل اطلاعاتی درخصوص پرتاب‌ها نداشتم و قبل از اینکه به سمت ورزش بیایم به کار لوله‌کشی ساختمان مشغول بودم و یک روز که برای اکبر عالی‌پور قهرمان تیراندازی معمولان کار می‌کردم، به من پیشنهاد داد که روی به پرتاب‌ها بیاورم و بنده را به مصطفی بهرامی یکی از بهترین مربیان جانبازان و معلولان دو و میدانی دنیا معرفی کرد.

خبر جدید  ‌وضعیت بیکاری در لرستان به‌هیچ‌وجه قابل دفاع نیست

وی ادامه داد: آقای بهرامی با دیدن فیزیکم گفت می‌توانم در این رشته موفق شوم و پذیرفتم ادامه بدهم و خدا را شکر الان راضی‌ام که سرباز کوچکی برای کشورم هستم و می‌توانم پرچم مقدس ایران را به اهتزاز دربیاورم.

محمدیان در پاسخ به این پرسش که از اول فکرش را می‌کرده روزی به این جایگاه برسد؟ گفت: فکرش را می‌کردم اما نمی‌دانستم در این راه سختی‌های زیادی وجود داشته باشد.

خبر جدید  ایجاد مرکز توسعه حبوبات درخرم‌آباد

این ورزشکار لرستانی با اشاره به اینکه بر اثر سانحه از ناحیه پا معلول شده است، گفت: بعد از ۹ ماه که ورزش حرفه‌ای را شروع کردم با کسب ورودی بازی‌های پاراآسیایی در کشورمان به اینچئون رفتم و آنجا با رسیدن به نشان طلا توانستم رکورد آسیا را هم بشکنم.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۲۳ نشان کشوری و بین‌المللی ازجمله یک طلای پاراآسیایی(اینچئون)، دو نقره جهان و یک نائب‌ قهرمانی پارالمپیک(ریودوژانیرو) دارم و طلای اینچئون را از همه بیشتر دوست دارم چون در اولین دوره شرکت در تورنمنت بین‌المللی آن را کسب کردم و همچنان رکورددار آسیا هستم.

خبر جدید  طلبه‌ها در کنار مطالبه‌‌گری اهل اقدام و عمل باشند

محمدیان با بیان اینکه سال آینده بازی‌های‌ پاراآسیایی ۲۰۱۸ را در پیش داریم، تأکید کرد: با کمک خداوند قول می‌دهم اگر در آن رقابت‌ها شرکت کنم، طلای اینچئون را تکرار کنم.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد