یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
10:07:13 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرانه فضای سبز خرم‌آباد نصف یزد است!
سرانه فضای سبز خرم‌آباد نصف یزد است!
رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: سرانه فضای سبز این شهر پایین‌تر از ۵ مترمربع است. اردشیر دریکوندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: متأسفانه مجموعه مدیریت شهری درگذشته خوب عمل‌نکرده و اولویت‌بندی نداشته‌اند. وی ادامه داد: برخی پروژه‌های شروع‌شده، بدون انجام کار کارشناسی بوده که مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است. خبر جدید  توسعه […]

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: سرانه فضای سبز این شهر پایین‌تر از ۵ مترمربع است.

اردشیر دریکوندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: متأسفانه مجموعه مدیریت شهری درگذشته خوب عمل‌نکرده و اولویت‌بندی نداشته‌اند.

وی ادامه داد: برخی پروژه‌های شروع‌شده، بدون انجام کار کارشناسی بوده که مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.

خبر جدید  توسعه بیشتر صنعت گردشگری منوط به تأمین امنیت گردشگران

دریکوندی اضافه کرد: در شورای شهر پنجم برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت طراحی کرده‌ایم و بدون شک با برنامه پیش خواهیم رفت.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در ادامه با اشاره به پایین بودن سرانه فضای سبز در این شهر تصریح کرد: این سرانه در خرم‌آباد پایین‌تر از پنج مترمربع به ازای هر نفر است و این در حالی است که سرانه فضای سبز شهر کویری یزد حداقل دو برابر ماست.

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/اهمیت تحصیل علم و دانش در کلام امیر(ع)

وی یادآور شد: سرانه بین‌المللی فضای سبز ۱۲ تا ۱۵ مترمربع است. در برخی کشورها حدود ۲۰ مترمربع بوده و این نشان می‌دهد که فضای سبز در دنیای صنعتی و آپارتمان‌نشینی اهمیت زیادی دارد.

دریکوندی خاطرنشان کرد: در ایام‌الله دهه فجر چهار بوستان بزرگ در مناطق سه‌گانه شهر خرم‌آباد به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام

خبر جدید  حمایت از مصرف‌کننده دوطرفه باشد/شعار سال؛ نسخه‌ای شفابخش برای تحول در اقتصادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب