جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
18:29:17 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سند راهبردی اقامه نماز در لرستان تهیه شود
سند راهبردی اقامه نماز در لرستان تهیه شود
گروه فرهنگی ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان با تاکید بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی شیوه‌های جذب نماز به‌صورت متمرکز، گفت: سند راهبردی اقامه نماز در لرستان تهیه شود. به گزارش ایکنا از لرستان، گودرز امیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان، عصر امروز شنبه، ۱۲ اسفند در جلسه […]

گروه فرهنگی ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان با تاکید بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی شیوه‌های جذب نماز به‌صورت متمرکز، گفت: سند راهبردی اقامه نماز در لرستان تهیه شود.

به گزارش ایکنا از لرستان، گودرز امیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان، عصر امروز شنبه، ۱۲ اسفند در جلسه ستاد اقامه نماز لرستان با تاکید بر توجه مدیران به اقامه نماز در دستگاه‌های دولتی که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: نامه‌ای با امضای استاندار مبنی‌بر ساماندهی فضای اقامه نماز و توجه به برپایی نماز در دستگاه‌ها ارسال می‌شود.
وی با بیان این‌که ۱۰ دستگاه برتر در بحث اقامه نماز مورد تقدیر قرار می‌گیرد، ادامه داد: رابطین نماز افرادی باشند که علاقمند به انجام وظیفه در این راستا باشند و برای آن‌ها کارگاه‌های آموزشی برگزار شود.
امیری با بیان این‌که شهرداری‌ها موظف به ایجاد نمازخانه بوستان‌ها و ورودی‌های شهرها هستند، اضافه کرد: نظارت شهرداری‌ها از وضوخانه‌ها ضروری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان با بیان این‌که کارگاه‌های آموزشی شیوه‌های جذب نماز به‌صورت متمرکز برگزار شود بر تعامل دستگاه‌ها با ستاد اقامه نماز تاکید و خاطرنشان کرد: در خصوص احداث ساختمان ستاد اقامه نماز پیشنهادات خاص با مطالعه به استانداری ارسال شود تا در اسرع وقت تکمیل شود.
وی با بیان این‌که انتخاب ائمه جماعات ادارات توسط سازمان تبلیغات اسلامی صورت گیرد، عنوان کرد: حق‌الزحمه علمایی که اقامه نماز را انجام می‌شود باید در تمام دستگاه‌ها متناسب و یکسان باشد.
امیری گفت: جلسات ستاد اقامه نماز به‌صورت ماهانه با حضور رابطین و هر فصل یک‌بار با حضور مدیران و استاندار برگزار شود.

خبر جدید  منفعت‌طلبی؛ دورکننده جامعه از تقوا و بندگی

راهکارهای اجرایی تعطیلی بازار در زمان نماز توسط اتاق بازرگانی اصناف و صنعت معدن تهیه شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: ستاد اقامه نماز گزارشی از اقامه نماز در دستگا‌ها در شورای اداری ارائه دهد این در حالی‌است که راهکارهای اجرایی تعطیلی بازار در زمان نماز توسط اتاق بازرگانی اصناف و صنعت معدن تهیه شود و کارگروهی تشکیل شود تا وضعیت فضاهای اقامه نماز را بررسی کند.
وی افزود: سند راهبردی اقامه نماز در استان تهیه شود تا با تهیه این سند بتوان نقاط ضعف و اشکالات را شناسایی و برطرف کرد.
امیری ادامه داد: آموزش و پرورش از ظرفیت خیرین برای ساخت نمازخانه در مدارسی که نمازخانه ندارند استفاده کند، این در حالی‌است که روش‌های ترویج اقامه نماز باید روش‌های عملیاتی باشد و پیشنهادات برتر در حوزه نماز مورد توجه و تجلیل قرار داده شود.

خبر جدید  پیشتازی نهاد امور تربیتی در تحقق ساحت فرهنگی انقلاب اسلامی

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد