پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
19:28:41 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت ۳۱ هزار دانش‌آموز لرستانی در مسابقات فرهنگی و هنری
شرکت ۳۱ هزار دانش‌آموز لرستانی در مسابقات فرهنگی و هنری
گروه فرهنگی ـ سرپرست آموزش و پرورش لرستان با اشاره به شرکت ۳۱ هزار و ۶۷۰ دانش‌آموز لرستانی در مسابقات فرهنگی و هنری، گفت: در راستای تحقق اهداف سال رویکرد این مسابقات در سال‌تحصیلی جاری مهارت‌آموزی است . به گزارش ایکنا از لرستان، سید احمدعلی موسوی‌نیا، سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان امروز، ۱۲ اسفند […]

گروه فرهنگی ـ سرپرست آموزش و پرورش لرستان با اشاره به شرکت ۳۱ هزار و ۶۷۰ دانش‌آموز لرستانی در مسابقات فرهنگی و هنری، گفت: در راستای تحقق اهداف سال رویکرد این مسابقات در سال‌تحصیلی جاری مهارت‌آموزی است .

به گزارش ایکنا از لرستان، سید احمدعلی موسوی‌نیا، سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان امروز، ۱۲ اسفند در بازدید از مرحله شهرستانی مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌آموزان که در کانون فرهنگی ـ تربیتی آزادگان ناحیه یک خرم‌آباد برگزار گفت: در این مسابقات مسیر حرکت دانش‌آموزان به سمت کارآفرینی و اشتغال است و تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود آموزش و پرورش دانش‌آموزان به سمت فعالیت‌های هنری که قابلیت عرضه را داشته باشد، هدایت شوند.
وی افزود: مسابقات فرهنگی و هنری در قالب ۷۲ رشته و گرایش برگزار می‌شود و دانش‌آموزان در مرحله آموزشگاه می‌توانند هم‌زمان در چند رشته ثبت‌نام کنند اما در مراحل بعد تنها دریک رشته می‌توانند شرکت کنند.

خبر جدید  رسالت روحانیت جذب جوانان است/ جامعه به وحدت و همدلی نیاز دارد

شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان؛ هدف برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری

موسوی‌نیا هدف اصلی برگزاری این مسابقات را شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان برشمرد و اضافه کرد: هنرهای آوایی، نمایشی و فیلم کوتاه، هنرهای دستی و تجسمی، ادبی و پژوهشی، رسانه، فضای مجازی و کتاب‌خوانی ازجمله رشته‌های اصلی مسابقات فرهنگی هنری است.
وی افزود: هنر يکی‌از مقوله‌های جدی فرهنگی هر جامعه‌ای است و طبيعی است که وقتی اين فعاليت معنوی انسان امکان رشد پیدا کند در غنا بخشيدن به فرهنگ اجتماعی کاربردی عظيم خواهد داشت.
موسوی‌نیا ادامه داد: هنر در فرايند خلاقيت هنری، شخصيت را پرورش داده و آن‌چه را به زبان نمی‌آيد بيان می‌کند زيرا هنر وسيله بيان خويشتن است و به‌عنوان صميمانه‌ترين زبان احساسات محسوب می‌شود.
در ادامه این بازدید که سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان، رئیس اداره فرهنگی و هنری، مدیر، معاون پرورشی و جمعی از کارکنان ستادی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد نیز حضور داشتند، از کارگاه‌های مختلف مسابقات بازدید به‌عمل آمد.

خبر جدید  برگزاری همایش «بصیرت انقلابی» در مدرسه علمیه کمالیه خرم‌آباد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد