پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹
13:40:49 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شقاوت و سعادت جامعه حاصل اندیشه معلم است
شقاوت و سعادت جامعه حاصل اندیشه معلم است
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: معلمان تاثیرگذارترین قشر در جامعه هستند و سعادت و شقاوت جامعه حاصل اندیشه معلم است.

به گزارش ایرنا رضا زینی وند مقدم روز چهارشنبه در نشست معاونین پژوهشی آموزش و پرورش منطقه پنج کشور در خانه معلم شهرستان خرم آباد با تاکید بر ظرفیت های غنی فرهنگی و نیروی انسانی در این استان افزود: نقش ارزنده تعلیم وتربیت در جامعه بر کسی پوشیده نیست و معلم رکن اصلی نظام تعلیم و تربیت است.
وی با بیان اینکه معلمان رسالت پیامبران را ادامه می دهند، اظهار داشت: کار معلم تقدس دارد و از طرفی کاری تعهد آور و مسئولیت آفرین است.
زینی وند مقدم ادامه داد: هدف از حضور پیامبران هدایت جامعه بشری به سوی کمال است که امروز معلمان این رسالت تزکیه و تعلیم وتربیت را ایفا می کنند.
وی افزود: شغل معلمی با وجود ظرافت و سختی زیاد بسیار شیرین و با جذبه است و معلم باید ایثارگر باشد.
وی ادامه داد: تلاش معلم همچون آینه ای شخصیت معلم را تجلی می دهد و نوجوانان و جوانان از ابتدایی ترین سال های عمر خود را در مدرسه سپری می کنند.
زینی وند مقدم اظهار داشت: مهمترین سرمایه نظام تعلیم و تربیت معلمان هستند و بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور احترام و اعتبار معلم در جامعه است.
وی تاکید کرد: صدای معلم باید شنیده شود تا دانش آموزان پژوهشگر و پرسشگر را تحویل جامعه دهند.
۷۲۷۴/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  استحکام بخشی پل تاریخی پلدختر به اتمام رسیدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد