پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
23:39:30 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهدای گمنام جامعه را متحول می‌کنند/ برخی حرف دشمن را می‌زنند
شهدای گمنام جامعه را متحول می‌کنند/ برخی حرف دشمن را می‌زنند
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری در مراسم «شبی با شهدا» در مسجد «فاطمه الزهرا» خرم‌آباد در سخنانی بابیان اینکه مجلس شهدا حدومرزی ندارد و همه دعوت هستند اظهار داشت: قرآن می‌فرماید که خداوند برای شهدا بهترین جایگاه را در نظر می‌گیرد چراکه شهدا جان شیرین خود را می‌فروشند تا رضایت خداوند را بگیرند. […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری در مراسم «شبی با شهدا» در مسجد «فاطمه الزهرا» خرم‌آباد در سخنانی بابیان اینکه مجلس شهدا حدومرزی ندارد و همه دعوت هستند اظهار داشت: قرآن می‌فرماید که خداوند برای شهدا بهترین جایگاه را در نظر می‌گیرد چراکه شهدا جان شیرین خود را می‌فروشند تا رضایت خداوند را بگیرند.

وی بابیان اینکه در آیه ۱۱۱ سوره توبه ذکرشده است که «خداوند از مؤمنان، جان‌ها و اموالشان را خریداری کرده، که (در برابرش) بهشت برای آنان باشد» عنوان کرد: خداوند ابتدا شهدا را و سپس دیگران را وارد بهشت می‌کند.

خبر جدید  تجلی شور حسینی عزاداران ایلامی در روز عاشورا

امام‌جمعه نورآباد در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه ما ادامه‌دهنده راه شهدا باید باشیم گفت: خداوند کسانی را که درراه خدا می‌جنگند را دوست دارد و به آن‌ها وعده بهشت را داده است.

حجت‌الاسلام جمیاری بیان داشت: در قرآن بالاترین جایگاه برای شهدا در نظر گرفته‌شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه شهدای گمنام مانند حضرت زینب(س) که پیام شهدای کربلا را منتقل کرد پیام شهدا را به جامعه منتقل می‌کنند گفت: شهدای گمنام جامعه را متحول می‌کنند.

خبر جدید  شهروند خبرنگار ما باشید + فیلم

امام‌جمعه نورآباد بابیان اینکه برخی در داخل کشور حرف دشمنان را می‌زنند گفت: ما فرزندان انقلاب هستیم و هرکسی که بخواهد در مقابل ولایت قرار گیرد به تأسی از شهدا دهان آن‌ها را می‌کوبیم.

حجت‌الاسلام جمیاری شاخصه‌های شهدا را ولایت مداری، بی‌توجه به دنیا، استکبارستیز و … عنوان کرد و گفت: ما نیز باید به تأسی از شهدا راه انقلاب و امام(ره) را ادامه دهیم.

خبر جدید  سی و پنجمین گردهمایی مدیران کل پزشکی قانونی کشورداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب