جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
14:09:49 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهربازی خرم‌آباد پارکینگ می‌شود؛ تبدیل «گاراژ» به نمایشگاه!
شهربازی خرم‌آباد پارکینگ می‌شود؛ تبدیل «گاراژ» به نمایشگاه!
به گزارش خبرنگار مهر، اسد عبدالهی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در سخنانی با اشاره به مشکلات موجود در سطح شهرستان خرم‌آباد برای استقبال از مسافران نوروزی اظهار داشت: رفع برخی از مشکلات شهر خرم‌آباد زمان‌بر بوده و به این سادگی برطرف نمی‌شود که یکی از آن‌ها وجود زیرگذر گلدشت است. شهربازی «کیو» پارکینگ […]

به گزارش خبرنگار مهر، اسد عبدالهی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در سخنانی با اشاره به مشکلات موجود در سطح شهرستان خرم‌آباد برای استقبال از مسافران نوروزی اظهار داشت: رفع برخی از مشکلات شهر خرم‌آباد زمان‌بر بوده و به این سادگی برطرف نمی‌شود که یکی از آن‌ها وجود زیرگذر گلدشت است.

شهربازی «کیو» پارکینگ می‌شود!

وی بابیان اینکه همچنین در خرم‌آباد یک شهربازی «کیو» وجود داشته که در رابطه با آن اختلافی بین شهرداری و پیمانکار وجود داشته است گفت: در این رابطه دستگاه قضایی اعتقاد دارد و حکم نهایی داده که پیمانکار یا وسایل خودش را ببرد یا شهرداری پول وسایل را به پیمانکار بدهد.

فرماندار خرم‌آباد گفت: حداقل‌ترین کار که از سوی شهرداری برای این شهربازی انجام داده این بوده برای ایام نوروز به‌عنوان پارکینگ استفاده کند.

عبدالهی همچنین در ادامه سخنان خود با اشاره به آبشارهای خرم‌آباد نیز گفت: در این راستا برای آبشار بیشه «نرده» زده‌شده و غواص و تابلو اعلانات پیش پینی شده اما متأسفانه عده‌ای به داخل آب می‌روند و غرق می‌شوند.

ترمینال خرم‌آباد بدون استفاده

وی بابیان اینکه این در حالی است در این راستا دهیاری، بخشداری و میراث فرهنگی باید پاسخگوی این موضوع باشد گفت: ترمینال برون‌شهری خرم‌آباد نیز با حضور وزیر و استاندار افتتاح شد اما هنوز به بهره‌برداری کامل نرسیده است.

فرماندار خرم‌آباد تأکید کرد: شهرداری و راهداری باید فکر اساسی برای ایام نوروز و این ترمینال فکر اساسی داشته باشند.

تبدیل «گاراژ» به نمایشگاه!

عبدالهی همچنین با اشاره به ریزش کوه در آبشار «بیشه» نیز گفت: کنترل بازار و همچنین نظارت بر نمایشگاه‌های بهاره باید برای ایام نوروز صورت گیرد.

وی بابیان اینکه نمایشگاه‌های بهاره باید یک متولی داشته باشند گفت: اگر در خرم‌آباد نمایشگاه بین‌المللی دایر شده باید فقط در این محل نمایشگاه دایر شود، نه هر پارکی.

فرماندار خرم‌آباد ادامه داد: اخیر نیز نمی‌دانم چه کسی مجوز داده که هرکسی در داخل «گاراژ» نمایشگاه برپا می‌کنند و این امر موجب نارضایتی مغازه‌دارها، مردم و همچنین نمایشگاه بین‌المللی می‌شود.

عبدالهی همچنین به بحث تنظیم بازار خرم‌آباد نیز اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف، مجمع امور صنفی، صنعت، معدن و تجارت انتظار داریم که در این رابطه پیگیری ویژه داشته باشند.

فروش نان با سه قیمت متفاوت در یک نانوایی!

وی بابیان اینکه برخی از نانوایی‌های خرم‌آباد برای یک نوع نان سه نوع قیمت دارند که این امر باید پیگیری و نظارت شود گفت: در این رابطه ما پیگیری‌های تلفنی و مکتوب داشته‌ایم که با این نانوایی‌ها اتمام‌حجت صورت گیرد اما متأسفانه هنوز در این رابطه اقدامی نشده است.

فرماندار خرم‌آباد همچنین به ترافیک داخل شهر خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: شهرداری خرم‌آباد درگذشته مکان‌های پرترافیک، خیابان‌ها و پیاده‌روها را فروخته است.

عبدالهی بابیان اینکه بیمارستان، هتل و … ساخته‌شده پارکینگ ندارد بیان داشت: این امر موجب شده که حق‌الناس مردم از بین برود.

خبر جدید  آبشار آب سفید عروس آبشار‌های ایران / آبشاری که از دل صخره بیرون می‌زند+ تصــاویرداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد