سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
16:11:35 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری‌ها نیاز به جذب نیروی جدید ندارند/برای آبادنی شهر کار کنید
شهرداری‌ها نیاز به جذب نیروی جدید ندارند/برای آبادنی شهر کار کنید
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدموسی خادمی روز پنجشنبه در نشست با شهرداران لرستان اظهار داشت: برخی از دستگاه‌ها صرفا با مراجعین ویژه خود ارتباط دارند بنابراین در صورت ضعف کاری تنها این افراد خاص ناراضی هستند ولی شهرداری به عنوان یک مجموعه که بیشترین و نزدیکترین ارتباط با جامعه را دارد؛ لبه و پیشانی رابطه […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدموسی خادمی روز پنجشنبه در نشست با شهرداران لرستان اظهار داشت: برخی از دستگاه‌ها صرفا با مراجعین ویژه خود ارتباط دارند بنابراین در صورت ضعف کاری تنها این افراد خاص ناراضی هستند ولی شهرداری به عنوان یک مجموعه که بیشترین و نزدیکترین ارتباط با جامعه را دارد؛ لبه و پیشانی رابطه نظام با مردم است.

وی ادامه داد: سلامت شهرداری‌ها در نظام بسیار تاثیرگذار است چراکه با ابعاد مختلف زندگی مردم در شهرها ارتباط دارند.

استاندار لرستان بخش عمده ای از رضایت مردم را بسته به عملکرد شهرداری‌ها عنوان کرد و گفت: اگر شهرداری‌ها خوب کار نکنند مردم ناراضی می‌شوند و این نارضایتی به عدم کارآمدی نظام تعبیر می شود.

وی مهمترین خروجی یک نظام سیاسی را به وجود آوردن رضایت بین مردم دانست و افزود: تولید رضایت به معنی حمایت مردم است، بنابراین شهرداری به عنوان یک مجموعه، در تولید رضایت یا نارضایتی مردم جایگاه بسیار مهمی دارد.

خبر جدید  گردهمایی «عاشورائیان و دفاع مقدس» در لرستان برگزار شد

خادمی به سلامت کاری به عنوان مهمترین بحث‌هایی که شهرداران باید به آن توجه ویژه داشته باشند اشاره کرد و گفت: این فرصتی است که خداوند در اختیار شما قرار داده که بتوانید برای مردم کاری انجام دهید بنابراین باید پاک زندگی کنید و سالم کار کنید.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه در حوزه سلامت اداری و شخصی وظیفه اولیه همه مسئولین کاهش فساد است، تصریح کرد: یکی از راه‌هایی که به سلامت کاری کمک می‌کند الکترونیکی کردن خدمات و کاهش ارتباط افراد با مردم است.

وی با بیان اینکه اگر بتوانیم رودر رویی کارکنان با مردم را کم کرده و در مسیر الکترونیکی کردن خدمات کار کنیم به کاهش فساد کمک کرده‌ایم، اضافه کرد: شهرداری ها در صورت مشترک کردن بعضی از امورات و کارهای خود مانند بیمه، استفاده از سازمان همیاری در کارهای عمرانی و استفاده از الکترونیکی کردن خدمات باعث کم شدن هزینه‌ها خواهند شد.

خبر جدید  آمادگی اسکان اضطراری زائران در مرز مهران/استقرار ۵ تیم عملیاتی

خادمی به شهرداران توصیه کرد که برنامه‌های محوری را جزو اهداف خود قرار دهند و بیان داشت: هر شهرداری چند شاخص برای خود تعریف کند و در پایان سال گزارش دهد که چه اندازه در کارها پیشرفت کرده و در نهایت بر اساس آن نیز ارزیابی می‌شود؛ مردم نیز خواهند دید که چه تغییراتی به وجود آمده است.

استاندار لرستان با تاکید بر بهینه تصمیم گرفتن و رویکرد کلی داشتن خطاب به شهرداران بیان داشت: امیدواریم در راستای فرمایش مولا علی(ع) و ترجیح آبادانی و عمران بر مالیات و عوارض گام بردارید چراکه بهره‌بردن از عمران و آبادانی قطعا بهتر از عدم پیشرفت و تمرکز بر مالیات و… است.

خبر جدید  ۱۲ هزار گردشگر از قلعه «فلک الافلاک» دیدن کردند

خادمی در رابطه با بودجه جاری خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها به وجود نیامده‌اند که از اختیارات حاکمیتی استفاده کنند و فقط حقوق یک عده را بدهند، وظیفه اصلی آنها ایجاد اشتغال نیست بلکه خدمت رسانی به مردم است.

استاندار لرستان با بیان اینکه وظیفه شهرداری ها عمران، آبادانی و ایجاد رفاه است، خاطر نشان کرد: شهرداری ها نیاز به جذب نیروی جدید ندارند و نباید اجازه دهند نیروهای‌ آنها در دیگر ادارات مشغول به کار باشند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد