پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
9:08:49 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکر عملی، حفظ وحدت و هوشیاری؛ از وظایف مردم در قبال انقلاب
شکر عملی، حفظ وحدت و هوشیاری؛ از وظایف مردم در قبال انقلاب
گروه فرهنگی: نماینده ولی‌فقیه در لرستان شکر عملی را مهم‌ترین وظیفه ملت در برابر انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن از مصادیق شکر عملی ما در برابر انقلاب اسلامی است کمااینکه حفظ وحدت و هوشیاری دومین وظیفه ما در برابر انقلاب اسلامی است چراکه وحدت و هوشیاری آحاد جامعه […]

گروه فرهنگی: نماینده ولی‌فقیه در لرستان شکر عملی را مهم‌ترین وظیفه ملت در برابر انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن از مصادیق شکر عملی ما در برابر انقلاب اسلامی است کمااینکه حفظ وحدت و هوشیاری دومین وظیفه ما در برابر انقلاب اسلامی است چراکه وحدت و هوشیاری آحاد جامعه تمام دسیسه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند.

آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در لرستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر، گفت: خداوند متعال در قرآن‌کریم بندگان را به سه عمل برشمردن نعمت الهی، یادآوری نعمت و شکر نعمت دستور داده است.
وی در تشریح نعمت‌های خداوند متعال به بشر، نعمت سلامت و امنیت را از مهم‌ترین نعمت‌هایی دانست که خداوند متعال به انسان‌ها ارزانی داشته است و افزود: امروز مردم ایران با رهبری معظم در مسیر اسلام حرکت می‌کند و هدایت شده است،این در حالی‌است که در دنیا هیچ ملتی از لحاظ آگاهی و هدایت، قابل مقایسه با ملت ایران نیست.
آیت‌الله میرعمادی نعمات امنیت، وحدت و نعمت ولایت را از دیگر نعمت‌های الهی دانست و افزود: ملت ایران با آگاهی، بصیرت و شکر نعمت انقلاب اسلامی و رهبری معظم آن همواره در تمام عرصه‌ها سربلند بوده است‌.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که ولایت و رهبری همراه با حضور مردم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش برجسته‌ای داشت، خاطرنشان کرد: مردم ایران عظمت انقلاب و رهبری درک کردند و بر آرمان‌‌های خود ایستادگی می‌کنند.
امام‌ جمعه خرم‌آباد با بیان این‌که امروز دشمنان ما سه برنامه را جهت ضربه زدن به نظام در راس خود قرار داده‌اند، ادامه داد: دشمنان و استکبار جهانی ولایت‌ستیزی، دلسرد کردن مردم و ایجاد تفرقه و اختلاف در بین مردم را در اولویت توطئه‌‌های خود برعلیه نظام اسلامی ایران قرار داده‌اند.
وی شکر عملی را مهم‌ترین وظیفه ما در برابر انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن از مصادیق شکر عملی ما در برابر انقلاب اسلامی است.
آیت‌الله میرعمادی خاطرنشان کرد: حفظ وحدت و هوشیاری دومین وظیفه ما در برابر انقلاب اسلامی است، کمااینکه وحدت و هوشیاری آحاد جامعه تمام دسیسه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند.

خبر جدید  هدف‌گذاری ۲ میلیون حافظ جزء سی در طرح بشارتداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب