دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
9:03:08 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکر عملی؛ مهم‌ترین وظیفه ما در برابر انقلاب
شکر عملی؛ مهم‌ترین وظیفه ما در برابر انقلاب
گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهارکرد: وظیفه امروز ما در برابر انقلاب، شکر عملی نعمت‌های انقلاب است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه مردم خرم‌آباد، عصر یک‌شنبه، ۱۵ بهمن در دیدار اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان […]

گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهارکرد: وظیفه امروز ما در برابر انقلاب، شکر عملی نعمت‌های انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه مردم خرم‌آباد، عصر یک‌شنبه، ۱۵ بهمن در دیدار اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با نماینده ولی‌فقیه در استان شکر عملی را مهم‌ترین وظیفه ما در برابر نعمت‌های انقلاب دانست و گفت: دستاوردهای انقلاب را باید از روی انصاف و یادآوری بیان کرده و شکر نعمت‌های انقلاب را بجا بیاوریم.
وی با بیان این‌که اولین شکر عملی انقلاب این است که به تولید علم و پردازیم، اضافه کرد: دانشگاه باید مرکز خلاقیت باشد، دانشگاه علوم پزشکی باید مهم‌ترین و مجهزترین آزمایشگاه‌های پزشکی را در اختیار داشته باشد و جهت‌گیری این مرکز به‌سمت تولید علم و خلاقیت باشد.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان شکر عملی دیگر در برابر انقلاب را تبیین گفتمان عدالت و گسترش آن در جامعه دانست و گفت: انقلاب اسلامی بر پایه حق و عدالت بود کمااینکه گسترش گفتمان عدالت و جلوگیری از فساد می‌شود.
امام‌ جمعه خرم‌آباد با بیان این‌که ما از گسترش گفتمان عدالت واهمه‌ای نداریم، افزود: هرکس اشتباه کرده باید جوابگو باشد.
آیت‌الله میرعمادی با بیان این‌که خداوند در آیات متعدد همواره یادآوری نعمت‌ها و همچنین شکر نعمت را متذکر شده است، اضافه کرد: وظیفه همگانی ما شکر نعمت انقلاب و دستاوردهای آن است این در حالی‌است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران یک حرکت انقلابی شروع کرد که آن حرکت باعث به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران است.

خبر جدید  نقش مؤثر شعر و شاعری در ایجاد تحولات اجتماعی

شکر عملی؛ مهم‌ترین وظیفه ما در برابر انقلاب

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی ایران درخشش الهی برای ملت ایران بود، افزود: مملکت در زمان پهلوی در وضعیتی قرار گرفته بود که نظر فرهنگی، دینی و اجتماعی هیچ‌گونه مشروعیت و جایگاهی داشت، رژیم پهلوی از بیخ و بن ویران بود.
آیت‌‌الله میرعمادی با تاکید بر ضرورت بیان دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان، استقلال سیاسی مهمترین دستاورد سیاسی انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: استقلال ما به‌طور همه‌جانبه حاصل شده است و مردم سرنوشت خودشان را خودشان به دست گرفتند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان دومین دستاورد سیاسی انقلاب اسلامی ایران را آزادی و رهایی از استبداد برشمرد و خاطرنشان کرد: ذکر این نکته ضروری است که آزادی به معنای بی بندوباری نیست بلکه آزادی معنای مقدسی دارد.
امام‌جمعه خرم‌آباد در تشریح دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود اضافه کرد: انقلاب ما انقلابی بود که در مقابل فرهنگ غرب ایستادگی و مبارزه کرد، کمااینکه در زمان شاه از نظر فرهنگی مزرعه فرهنگی ما علف هرز بود و امروز مزرعه فرهنگی انقلاب اسلامی ایران سراسر محصول است.
وی با تشریح دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی ایران به محسوس بودن دستاوردهای علمی اشاره و با بیان این‌که امروز کشور ما در المپیادهای جهانی رتبه دهم را دارد اضافه کرد: در دانشگاه‌های ما امروز شاهد پیشرفت علمی، پزشکی، نوآوری و ابتکارات هستیم.
آیت‌الله میرعمادی با با بیان این‌که آمریکا و اروپا از لحاظ پزشکی مدیون ایرانیان هستند، افزود: پزشکی آمریکا و اروپا توسط ایرانیان انجام می‌شود این در حالی‌است که ایران به غرب خدمات فراوانی ارائه داده است و امروز باید خدمات متقابل ایران و غرب بیان شود کمااینکه غرب نه تنها هیچ خدمتی به ایران کرده است بلکه همواره به فکر توطئه بر علیه مردم ایران بود.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر ایجاد خلاقیت و ابتکار در دانشگاه‌ها، اضافه کرد: وظیفه امروز ما شکر در برابر نعمت‌های انقلاب است این درحالی است که امروز گفتمان عدالت باید در جامعه گسترش پیدا کند.
امام جمعه خرم‌آباد با بیان این‌که دستاوردهای انقلاب در حوزه اقتصادی به غیر از مشکلات اقتصادی است، افزود: ده‌ها سال است که مملکت ما توانسته است با وجود تحریم‌های دشمنان استقلال اقتصادی داشته باشد این در حالی‌است که در آمریکا با کوچک‌ترین حادثه‌ای قیمت دلار پایین می‌آید.

خبر جدید  تأمین امنیت تردد زائران از اولویت های کاری انتظامی شادگان‌ استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب