یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:38:08 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکست‌های پی‌درپی آمریکا در منطقه/ مردم پای انقلاب خود هستند
شکست‌های پی‌درپی آمریکا در منطقه/ مردم پای انقلاب خود هستند
به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان دورود در سخنانی با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: باوجود همه این نقشه‌ها و توطئه‌ها انقلاب اسلامی ایران از همه این خطرات عبور کرد و امروز بعد از گذشت ۴۰ سال شاهد برگزاری جشن پیروزی انقلاب […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان دورود در سخنانی با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: باوجود همه این نقشه‌ها و توطئه‌ها انقلاب اسلامی ایران از همه این خطرات عبور کرد و امروز بعد از گذشت ۴۰ سال شاهد برگزاری جشن پیروزی انقلاب هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای ایستادگی بر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است گفت: جشن پیروزی انقلاب اسلامی را خداوند به مردم ایران عطا کرد و باید همواره شکر گذار این امر باشیم.

خبر جدید  کشف محموله کالای قاچاق  ۱۲ میلیاردی در پلدختر

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ظلم رژیم ستم‌شاهی بر مردم ایران بیان داشت: اما مردم در سال ۵۷ با پیروی از امام(ره) رژیم ستم‌شاهی را به عقب راندند و به پیروزی رسیدند.

سردار نقدی بابیان اینکه رژیم ستم‌شاهی ثروت‌های کشور را به بیگانگان می‌داد و بر مردم کشور ظلم می‌کرد ادامه داد: در زمان رژیم ستم‌شاهی روستاهای کشور فاقد امکانات و زیرساخت‌های لازم بود که با پیروزی انقلاب این زیرساخت‌ها در روستاهای کشور ایجاد شد.

وی بابیان اینکه در زمان رژیم ستم‌شاهی آمریکا نفت ایران را به غارت می‌برد گفت: اما با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تحول در حوزه‌های مختلف کشور هستیم.

خبر جدید  آزمون استخدامی جذب محیط بانان آذرماه برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود با اشاره به ارتقای رتبه علمی کشور و همچنین حوزه اقتصادی گفت: در زمان رژیم ستم‌شاهی اکثر مردم بی‌سواد بودند و این در حالی است که امروز و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ما می‌توانیم ماهواره پرتاب کنیم.

سردار نقدی با اشاره به پیشرفت‌های ایران اسلامی در حوزه انرژی هسته‌ای تصریح کرد: امروز مجلس، دولت و رهبر باواسطه و یا بی‌واسطه رأی مردم در کشور فعالیت دارند.

وی همچنین با اشاره به شکست‌های پی‌درپی آمریکا و استکبار جهانی در چند سال اخیر در منطقه بیان داشت: امروز انقلاب اسلامی ایران قلب ملت‌های منطقه است و اگر مشکلی در کشور وجود دارد به دشمنان انقلاب ربطی ندارد و خودمان آن‌ها را رفع می‌کنیم.

خبر جدید  لزوم اجرایی شدن کمربندی دورود

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه برخی از مشکلات مربوط به مدیریت داخل کشور بوده که با امربه‌معروف و نهی از منکر باید رفع شوند و برخی نیز مربوط به خارج است گفت: امروز مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که پای انقلاب خود هستند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب