دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
14:00:58 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صرف اعتبار ۵۷ میلیاردی در حوزه بهداشت و درمان الیگودرز
صرف اعتبار ۵۷ میلیاردی در حوزه بهداشت و درمان الیگودرز
به گزارش خبرنگار مهر، کوروش ساکی پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های دهه فجر الیگودرز با اشاره به افتتاح بخش هایی از بیمارستان شهید ولیان الیگودرز اظهار داشت: بخش آی سی یو با ۶ تخت، بخش سی سی یو با ۱۲ تخت وب خش اورژانس این بیمارستان افتتاح شد. خبر جدید  واحدهای […]

به گزارش خبرنگار مهر، کوروش ساکی پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های دهه فجر الیگودرز با اشاره به افتتاح بخش هایی از بیمارستان شهید ولیان الیگودرز اظهار داشت: بخش آی سی یو با ۶ تخت، بخش سی سی یو با ۱۲ تخت وب خش اورژانس این بیمارستان افتتاح شد.

خبر جدید  واحدهای صادرات‌محور لرستان باید حمایت شوند

وی با بیان اینکه برای افتتاح این بخش ها ۱۰ میلیارد هزینه کرده ایم، تصریح کرد: در سه حیطه درمان، بهداشت و آموزش ۲۳ تا پروژه در الیگودرز در دست احداث داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از خرید ۲۸ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای بخش های درمانی و بهداشتی الیگودرز خبر داد و افزود: در مجموع ۵۷ میلیارد تومان در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی الیگودرز هزینه شده و یا می شود.

خبر جدید  کاهش جرائم کارکنان دولت و افزایش جرائم اقتصادی در لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب