جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰
9:52:24 - یکشنبه 24 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر کارآفرینان استارتاپی در لرستان تاسیس می‌شود
صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر کارآفرینان استارتاپی در لرستان تاسیس می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر کارآفرینان استارتاپی در لرستان تاسیس می‌شود. شعار سال: حسین سلاح ورزی در همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی برگزار شد اظهار داشت: ۲ تشکل حمایتی کارافرینان و همچنین صندوق سرمایه گذاری کار افرینان در استان تشکیل می‌شود. نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با […]

رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر کارآفرینان استارتاپی در لرستان تاسیس می‌شود.

شعار سال: حسین سلاح ورزی در همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی برگزار شد اظهار داشت: ۲ تشکل حمایتی کارافرینان و همچنین صندوق سرمایه گذاری کار افرینان در استان تشکیل می‌شود.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تشکیل ۲ نهاد پیگیر در زمینه نوآوری در چندماه گذشته در استان گفت: ایجاد انجمن جوانان کارافرین و کانون کارآفرینی لرستان در راستای بهبود اکوسیستم کارآفرینی در استان بوده است.

خبر جدید  ثبت نام جوانان جویای کار برای دریافت تسهیلات اشتغالزا

وی به موضوع پذیرش ریسک که از ضروریات اکوسیستم کارآفرینی است اشاره کرد و افزود: متاسفانه در کشور ما هنوز در این خصوص ساز و کار قانونی اندیشیده نشده است و اتاق بازرگانی ایران و اتاق بازرگانی لرستان به تازگی برنامه‌های خوبی را در این زمینه در نطر گرفته است.

خبر جدید  برف‌روبی گردنه «گله بادوش» الیگودرز و بازگشایی محور

سلاح ورزی از هدفگذاری برای ایجاد ۲ نهاد با کمک اتاق بازرگانی لرستان و به منظور حمایت از بخش گردشگری و دیگری ایجاد یک مرکز نوآوری به منظور حمایت از کارآفرینان و سنجش میزان آمادگی نوآوری از شرکت ها در آینده نزدیک خبر داد و عنوان کرد: مهمترین نیاز شرکت‌ها و افراد صاحب ایده و نوآوری، تشکیل صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر است که کارهای مقدماتی این امر صورت گرفته است.

خبر جدید  رونمایی از سامانه «سیما» در لرستان

رئیس اتاق بازرگانی لرستان وجود جوانان علاقمند و کارآفرین استان را رمز توسعه پایدار استان برشمرد و بیان کرد: لازم است که در این رابطه نقشه کارآفرینی استان و بانک اطلاعاتی کارآفرینان هرچه زودتر تهیه و تدوین شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۰۸۵۴۰، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب