چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
9:15:42 - سه‌شنبه 19 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرب و شتم دانش آموز خرم آبادی بزرگ نمایی شد
ضرب و شتم دانش آموز خرم آبادی بزرگ نمایی شد
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: ضرب و شتم یک دانش آموز در روستای کهریز خرم آباد توسط فضای مجازی بزرگ نمایی شده است. شعار سال: خدانظر دریکوند گفت: در پی انتشار این خبر در فضای مجازی ، مدیر مدرسه به اداره کل آموزش و پرورش جهت بررسی موضوع احضار شده است. وی با بیان اینکه […]

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: ضرب و شتم یک دانش آموز در روستای کهریز خرم آباد توسط فضای مجازی بزرگ نمایی شده است.

شعار سالخدانظر دریکوند گفت: در پی انتشار این خبر در فضای مجازی ، مدیر مدرسه به اداره کل آموزش و پرورش جهت بررسی موضوع احضار شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون مدیر مدرسه انوشیروان رضاییروستای کهریز خرم آبادو پدر دانش آموز در این اداره کل حضور دارند ادامه داد: مدیر مدرسه کتک کاری دانش آموز راتکذیبکرده است.

دریکوند با تاکید بر اینکه برخی رسانه ها این موضوع را بزرگ نمایی کردند و فرصت بررسی مسئله را ندادند، ادامه داد: بنا بر گفته پدر دانش آموز برخورد با میز کلاس باعث آسیب دیدگی دانش آموز شده که پس از مراجعه به منزل توسط برادر ایندانش آموزعکسی در فضای مجازی مبنی برکتک کاری دانش آموزتوسطمدیر مدرسهمنتشر شده است.

خبر جدید  14 محصول با کیفیت لرستان برندسازی می‌شوند

به گفته وی موضوع تا حصول نتیجه و رسیدن به صحت موضوع پی گیری خواهد شد.

لازم به ذکر است روز گذشته عکسی در فضای مجازی به عنوان کتک کاری یک دانش آموز دبستان انوشیروان رضائی در روستای کهریز منتشر شد که بازتاب های متفاوتی در پی داشت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگارن جوان صبح روز گذشته تصویری در فضای مجازی استان لرستان مبنی بر ضرب‌وشتم یک دانش‌آموز در دبستان انوشیروان رضایی روستای کهریز قدیم خرم‌آباد منتشر شد.

بعد از انتشار خبرضرب و شتم دانش آموز خرم آبادیآموزش و پرورش استان لرستان اعلام کرد که پیگیر ماجرا بوده و دقایقی بعد از طریق یکی از رسانه‌ها در کمال تعجب اعلام کرد که رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو به مدرسه رفته و پیگیری کرده است و چنین موضوعی رخ نداده و اصلاً مدیر مدرسه چنین دانش‌آموزی را نمی‌شناسد!

خبر جدید  در 11 محله حاشیه‌نشین بروجرد چه می‌گذرد؟

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو خرم‌آباد، اما چیزی دیگر را روشن کرد و آن هم اینکه این اتفاق رخ داده و هویت دانش‌آموزی که مورد ضرب‌وشتم هم قرار گرفته مشخص شده است .

تأیید ضرب‌وشتم دانش‌آموز توسط مدیر از سوی آموزش و پرورش

بهمنیان در خصوص ضرب‌وشتم دانش‌آموز نوجوان خرم‌آبادی توسط مدیر مدرسه اظهار داشت: پس از آنکه عکس ضرب‌وشتم این دانش‌آموز در فضای مجازی منتشر شد، سریعاً در این خصوص پیگیری کردیم.

وی افزود: مدیر مدرسه را به آموزش و پرورش ناحیه دو احضار کرده نامه عزل وی از مدیریت مدرسه را نوشتیم، همچنین مدیر خاطی جهت برخورد به مراجع قضایی معرفی شده است.

خبر جدید  بانک های لرستان حامی تولید کنندگان یا عامل تضعیف؟

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو خرم‌آباد با اشاره به اینکه این قضیه صحت دارد، تصریح کرد: طبیعی است که برخی این عمل را تکذیب کنند، اما در حقیقت این حادثه اتفاق افتاده و ما از این چنین اتفاقاتی به هیچ عنوان نمی‌گذریم.

در ۷ ماه گذشته ۲ دانش‌آموز لرستانی مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته و متأسفانه آموزش و پرورش استان به‌جای حل مشکل دنبال پنهان‌کاری و کتمان واقعیت است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازباشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۲۷آذر ۹۶، کدمطلب:۶۳۶۴۶۸۳، www.yjc.ir

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب