سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
12:44:13 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت / معابر به نام شهدا مزین شوند
ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت / معابر به نام شهدا مزین شوند
فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت مزین شدن نام خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابر شهر خرم‌آباد به نام شهدا، گفت: باید از تجربه‌های دیگران در نام‌گذاری کوچه‌ها و خیابان‌ها به نام شهدا استفاده کنیم.   به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، ماشاالله بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد […]

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت مزین شدن نام خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابر شهر خرم‌آباد به نام شهدا، گفت: باید از تجربه‌های دیگران در نام‌گذاری کوچه‌ها و خیابان‌ها به نام شهدا استفاده کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، ماشاالله بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت مزین شدن نام خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابر شهر خرم‌آباد به نام شهدا، گفت: باید از تجربه‌های دیگران در نام‌گذاری کوچه‌ها و خیابان‌ها به نام شهدا استفاده کنیم.
وی افزود:  انجام کارهای فرهنگی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نام‌گذاری معابر و خیابان‌ها به نام شهدا از وظایف ذاتی شهرداری  است  که  شهرداری با تهیه بسته‌های فرهنگی با موضوع و محتوای ایثار و شهادت می‌تواند فعالیت‌های گسترده‌ای در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام دهد.

خبر جدید  جشن انقلاب و جشن تکلیف در روستای چراغ دلفان

بازگیر گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نیاز نسل جوان ضروری است و نام‌گذاری کوچه و خیابان‌ها به نام شهدا به احترام از خودگذشتگی و برکت خون شهدا است چرا که امنیت و آرامش کشور را مدیون فداکاری آن ها هستیم.
فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: كوچه‌ها را به نام شهدا می‌كنيم تا بدانيم از گذرگاه خون كدامين شهيد به آرامش رسيده‌ايم و نیاز است که این فرهنگ را رواج دهیم‌.
انتهای پیام/

خبر جدید  ‍ ۴۶ پروژه کشاورزی در استان لرستان افتتاح شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب