شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹
13:59:26 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت تقویت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه
ضرورت تقویت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد اظهار داشت: انقلاب به معنی دگرگون شدن است و باید پذیرفت که برای انقلاب کردن باید هزینه داد. وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در مقابل رژیم طاغوت روش انقلاب را برگزید و در مقابل حاکمیت ایستاد و […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد اظهار داشت: انقلاب به معنی دگرگون شدن است و باید پذیرفت که برای انقلاب کردن باید هزینه داد.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در مقابل رژیم طاغوت روش انقلاب را برگزید و در مقابل حاکمیت ایستاد و مقابله کرد، چراکه معتقد بود از آن سیستم نمی‌توان دفاع کرد.

استاندار لرستان ادامه داد: رژیم طاغوت به لحاظ اقتصادی قابل دفاع نبود و شاهد بی‌عدالتی‌های زیادی بودیم و یک اقتصاد وابسته به بیرون و مبتنی بر فروش منابع در کشور وجود داشت.

خبر جدید  رویدادهای خبری جمعه 22 تیر ماه مرکز لرستان

خادمی در ادامه افزود: حکومت طاغوت استقلال نداشت و نمی‌توانست بر مبنای منافع ملی کشور تصمیم گیرد و در حوزه اجتماعی و فرهنگی طرفدار باورها و ارزش‌های اسلامی نبود؛ به همین خاطر امام خمینی(ره) در مقابل این حکومت نمی‌توانست محافظه‌کارانه عمل کند، لذا به دنبال اصلاح وضع موجود بود و تنها راه را انقلاب کردن می‌دانست.

وی اظهار داشت: البته امام(ره) در یک برهه زمانی خاص به دنبال اصلاح کردن بود؛ اما از مقطعی دیگر به این نتیجه رسید که این سیستم اصلاح‌پذیر نیست و گریزی برای انقلاب کردن وجود ندارد.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 20:00 چهار شنبه 4 مهر ماه

استاندار لرستان در ادامه بر این نکته تأکید کرد که امام(ره) به دنبال پیاده کردن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در تمام حوزه‌ها بود و ادامه داد:  تاکنون به بخشی از آرمان‌ها رسیده‌ایم و با پیروزی انقلاب ما به سمت رسیدن به این آرمان‌ها حرکت کردیم.

خادمی عنوان کرد: البته در حوزه استقلال سیاسی به تمام اهدافمان رسیده‌ایم و شاهد نقش ویژه ایران در دنیا هستیم، در حوزه استقلال اقتصادی و فرهنگی کمبودهایی وجود دارد و در آزادی باید به‌تناسب نیازهای جامعه و مصلحت‌های حکومت کیفیت بیشتر شود.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30 سه شنبه 26 تیر ماه

وی بیان کرد: اکنون تمامی ارکان این حکومت توسط مردم انتخاب می‌شوند که البته بازهم می‌توان کیفیت آن را افزایش داد.

استاندار لرستان اظهار داشت: باید برنامه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی در جامعه تقویت شود و فضا را برای نشاط و شادی مردم فراهم کنیم، جامعه بانشاط‌تر با خواست جمهوری اسلامی مطابقت بسیار زیادی دارد.

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد