چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
13:59:26 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت تقویت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه
ضرورت تقویت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد اظهار داشت: انقلاب به معنی دگرگون شدن است و باید پذیرفت که برای انقلاب کردن باید هزینه داد. وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در مقابل رژیم طاغوت روش انقلاب را برگزید و در مقابل حاکمیت ایستاد و […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد اظهار داشت: انقلاب به معنی دگرگون شدن است و باید پذیرفت که برای انقلاب کردن باید هزینه داد.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در مقابل رژیم طاغوت روش انقلاب را برگزید و در مقابل حاکمیت ایستاد و مقابله کرد، چراکه معتقد بود از آن سیستم نمی‌توان دفاع کرد.

استاندار لرستان ادامه داد: رژیم طاغوت به لحاظ اقتصادی قابل دفاع نبود و شاهد بی‌عدالتی‌های زیادی بودیم و یک اقتصاد وابسته به بیرون و مبتنی بر فروش منابع در کشور وجود داشت.

خبر جدید  بهره ما از آب در کشور به اندازه حقمان نیست

خادمی در ادامه افزود: حکومت طاغوت استقلال نداشت و نمی‌توانست بر مبنای منافع ملی کشور تصمیم گیرد و در حوزه اجتماعی و فرهنگی طرفدار باورها و ارزش‌های اسلامی نبود؛ به همین خاطر امام خمینی(ره) در مقابل این حکومت نمی‌توانست محافظه‌کارانه عمل کند، لذا به دنبال اصلاح وضع موجود بود و تنها راه را انقلاب کردن می‌دانست.

وی اظهار داشت: البته امام(ره) در یک برهه زمانی خاص به دنبال اصلاح کردن بود؛ اما از مقطعی دیگر به این نتیجه رسید که این سیستم اصلاح‌پذیر نیست و گریزی برای انقلاب کردن وجود ندارد.

خبر جدید  صدور ويزا براي يک هزارو ۲۰۰ زائر اربعين حسيني

استاندار لرستان در ادامه بر این نکته تأکید کرد که امام(ره) به دنبال پیاده کردن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در تمام حوزه‌ها بود و ادامه داد:  تاکنون به بخشی از آرمان‌ها رسیده‌ایم و با پیروزی انقلاب ما به سمت رسیدن به این آرمان‌ها حرکت کردیم.

خادمی عنوان کرد: البته در حوزه استقلال سیاسی به تمام اهدافمان رسیده‌ایم و شاهد نقش ویژه ایران در دنیا هستیم، در حوزه استقلال اقتصادی و فرهنگی کمبودهایی وجود دارد و در آزادی باید به‌تناسب نیازهای جامعه و مصلحت‌های حکومت کیفیت بیشتر شود.

خبر جدید  اعزام ۴۰ تیم بهداشتی و درمانی به مناطق محروم کوهدشت/ اجرای ۲۰ طرح «همگام با کشاورز» در کوهدشت

وی بیان کرد: اکنون تمامی ارکان این حکومت توسط مردم انتخاب می‌شوند که البته بازهم می‌توان کیفیت آن را افزایش داد.

استاندار لرستان اظهار داشت: باید برنامه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی در جامعه تقویت شود و فضا را برای نشاط و شادی مردم فراهم کنیم، جامعه بانشاط‌تر با خواست جمهوری اسلامی مطابقت بسیار زیادی دارد.

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب