دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
12:28:03 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت حمایت بخش خصوصی از حوزه ورزش لرستان
ضرورت حمایت بخش خصوصی از حوزه ورزش لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، اسد عبدالهی در نخستین المپیاد ورزش همگانی لرستان که صبح امروز در  سالن ورزشی شهید چاغروند خرم‌آباد برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: مسئولان نظام جمهوری اسلامی و استان باید تجهیزات ورزشی را تهیه و در اختیار ورزشکاران قرار دهند و خود مردم نیز مشارکت و همکاری داشته باشند. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار مهر، اسد عبدالهی در نخستین المپیاد ورزش همگانی لرستان که صبح امروز در  سالن ورزشی شهید چاغروند خرم‌آباد برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: مسئولان نظام جمهوری اسلامی و استان باید تجهیزات ورزشی را تهیه و در اختیار ورزشکاران قرار دهند و خود مردم نیز مشارکت و همکاری داشته باشند.

وی افزود: سخت‌ترین مشکلات که درگذشته در جمهوری اسلامی داشته‌ایم توسط مردم برطرف شده است به‌طوری‌که مردم در ثمر رساندن انقلاب اسلامی، در دوران دفاع مقدس، زمان بازسازی و چه در شرایط فعلی هرگاه مشکلی برای کشور پیش‌آمده پیش‌قدم شدند.

فرماندار خرم‌آباد به مشارکت مردم در کارهای خیر و عام‌المنفعه اشاره کرد و گفت: مردم در حوزه‌های مختلف ازجمله ساخت امکان مذهبی، مدرسه‌سازی، بهداشت و درمان همواره کمک کرده‌اند و به‌طور یقین در حوزه ورزش نیز کمک کرده و می‌کنند.

وی عنوان کرد: امیدواریم همان‌طور که نظام جمهوری اسلامی شرایط سخت را موفقیت طی کرده است مسائل و مشکلات جزئی را نیز که در سر راه تثبیت نظام جمهوری و رسیدن به هدف وجود دارد با مشارکت، همکاری  و اعتماد برطرف کند.

خبر جدید  نقاشی روی آب هنری با ترکیب رنگ و آبداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب