یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:15:58 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای رونق اشتغال و اقتصاد لرستان
ضرورت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای رونق اشتغال و اقتصاد لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم گازرسانی به هشت روستای شهر «چالانچولان» دورود و دو روستای» قرق» و «ولیان» بروجرد ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: معتقد نیستیم آنچه انجام‌شده متناسب با شایستگی مردم است. وی اضافه کرد: دولت در حد توان و امکانات خدمات ارائه می‌دهد و این روند ادامه […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی در مراسم گازرسانی به هشت روستای شهر «چالانچولان» دورود و دو روستای» قرق» و «ولیان» بروجرد ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: معتقد نیستیم آنچه انجام‌شده متناسب با شایستگی مردم است.

وی اضافه کرد: دولت در حد توان و امکانات خدمات ارائه می‌دهد و این روند ادامه دارد.

استاندار لرستان یکی از اهداف نظام را ارائه خدمات به روستاها عنوان کرد و گفت: این خدمات‌دهی ادامه دارد و امکاناتی که اکنون روستاها دارند قابل‌مقایسه با قبل نیست.

خادمی تصریح کرد: امروز به‌عنوان خدمتگزار دولت به همراه مردم باید آرامش و رفاه را مهیا کنیم اما همه امور با دولت نبوده و تنها تهیه زیرساخت‌ها را به عهده دارد.

وی بابیان اینکه کم‌وبیش در روستاها امکانات زیرساختی فراهم‌شده است، گفت: علت مشکلات اقتصادی و اشتغال تنها با دولت نیست چراکه استخدام‌ها تماماً از ظرفیت دولت خارج است و اینجاست که مردم با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد زمینه‌های لازم در بخش کشاورزی، صنایع‌دستی و … می‌توانند اشتغال و اقتصاد پویا ایجاد کنند.

استاندار لرستان بیان داشت: دولت هم با ارائه تسهیلات لازم حمایت‌های لازم را خواهد داشت.

استاندار لرستان بابیان اینکه دولت با ارائه خدمات خصوصاً گازرسانی زمینه رفاه را برای مردم برقرار می‌کند، ادامه داد: گازرسانی به حفظ جنگل‌ها کمک زیادی می‌کند. تعدادی از روستاها که گازرسانی نشده قطعاً در آینده‌ای نزدیک گازدار خواهند شد.

خادمی با اشاره به پروژه گازرسانی هشت روستای شهر «چالانچولان» دورود و دو روستای «قرق» و «ولیان» بروجرد اظهار داشت: گازرسانی به شهر «چالانچولان» از سال ۱۳۸۰ آغازشده است و در پنج سال اخیر شرکت گاز استان و اداره گاز شهرستان دورود توجه ویژه‌ای به دشت وسیع «سیلاخور» به‌منظور خدمت‌رسانی به مردم فهیم و روستائیان زحمت‌کش منطقه داشته‌اند.

وی بیان داشت: تعداد روستاهای برخوردار از نعمت باارزش گاز در چند سال اخیر از پنج روستا به ۳۴ مورد افزایش داشته که آمار چشمگیری است.

خبر جدید  شرکت ۵۰۰ تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاون گران برتر لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب